buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
פורום תמיכה לחולי נוירופותיה בהנהלת רינה
  • עמוד:
  • 1

דיון: מקרה כואב ונדיר!!!

מקרה כואב ונדיר!!! לפני 4 שנים 1 חודש #7045

שמי שגיא אני בן 41 נשוי ואב ל4 ילדים.בכל מקום בו הייתי בעבר אם זה בצבא אם בצבא קבע ואם בנצל חיפה בו אני עובד היום הייתי תמיד חייל מצטיין ועובד מצטיין.אני רוצה לנצל את הפורום הזה כדי לספר את הסיפור הכואב שלי.הסיפור מתחיל בשנת 2009 התחלתי להרגיש נימולים לאורך כל הרגליים .פניתי לרופאת המשפחה שלי שהפניתה אותי לנוירולוג שעשה לי בדיקות דם ו emg.הבדיקות היו תקינות לחלוטין.בשנת 2010 הרגשתי לא טוב ניגשתי למרמ שם עשו לי אקג וגילו ברדיקרדיה עם דופק 48.שלחו אותי לבית חולים רמבם שם עשו לי מעקב במשך לילה שלם ושלחו אותי לבצע אקו לב שהיה תקין לחלוטין .האבחנה הייתה שזה היה התקף ואזו ואגאלי חולף.בשנת 2011 בעת שהייתי בעבודה (אני עובד משמרות של 24 שעות ויושן במקום העבודה בחדרי מנוחה),התעוררתי ממנוחה הרגשתי חוסר שיווי משקל ותחושת עילפון כמו צניחה של לחץ דם-שלחו אותי למיון רמבם שם עשו לי ct ראש שהיה תקין ובדיקות דם ושיחררו אותי הבייתה.באותה שנה התחלתי לחוש עייפות וחולשה ברגליים כאשר קם משינה וחוסר תחושה באיבר המין בבוקר כאשר מקיים יחסי מין.נשלחתי למעבדת שינה שם מצאו תנועות רגליים מחזוריות הנשימה הדופק ולחץ הדם בסדר.המליצו קלונקס כדי להרגיע את תנועות הרגליים.בשנת 2013 שוב מקרה של חוסר שיווי משקל וצניחת לחץ דם לאחר שקמתי משינה בעבודה,הזמינו צוות חירום של הנמל שבדק לי מדדים ואמר שהכל בסדר. בפברואר 2014 התחילה התקופה הגרועה בחיי שנמשכת עד היום.ערב אחד עליתי למיטה בבית וצפיתי בטלוויזיה פתאום היה לי מקרה של ראייה כפולה עם דופק מהיר ותחושת קרקור בקיבה.שפשפתי את העיניים ולא התייחסתי.בימים הבאים הופיעו טיקים רבים בעיניים כאשר ערב אחד שהייתי בעבודה לאחר שקמתי משינה עישנתי שתי סיגריות ופתאום הרגשתי חוסר שיווי משקל חזרתי למיטה לשכב ואז הופיע דופק מהיר עם רעד ידיים ורגליים.הופניתי שוב למיון רמבם שם עדו לי שוב ct ראש והשוו אותו לזה שעשו לי שנתיים לפני,עשו לי בדיקות דם ואמרו לי שהכל תקין.חזרתי הבייתה והתחילה תקופה מטורפת:כאבי ראש עם לחץ חזק בצדעיים מעל האוזניים,רעד בידיים ורגליים ,נימולים ועיקצוצים בכל הגוף,חוסר שיווי משקל בהליכה,תחושת סחרחורת כאשר קם מדכיבה לישיבה,טיקים ונתכווצויות שרירים.פניתי לנוירולוג של הקופה שאמר שהכל בסדר.התחילו לטעון שהסימנים שיש לי כנראה פסיכוסומטיים -פניתי למרפאת חרדה ברמבם שם טופלתי בביופידבק ובכדורים ללא שום עזרה.מכיוון שהייתי ספורטאי אמרתי לעצמי בוא תנסה לחזור לךחות להליכה,יצאתי להליכה שבסופה הרגשתי לחץ חזק בראש ובילבול.מייד הלכתי לעשות mri ראש ודופלקס עורקי צוואר באופן פרטי.הכל היה תקין.בינתיים התסמינים המשיכו להחמיר יום אחד מקיא יום אחד חולשה אחרי אוכל קפיצות שרירים במנוחה,אינפוטנציה מוחלטת ואובדן זיכרון,כאבי ראש ופנים בלתי נסבלים.פניתי לקופא פנימאי בשם פרופ ביטרמן באופן פרטי הוא ראה את כל הבדיקות שלי ושלח אותי לעדות ct של כל הגוף כדי לשלול תסמונת פרניאופלסטית.ה ct היה תקין לחלוטין.באותה תקופה עשיתי בדיקות הורמונליות-הקורטיזול באיסוף שתו היה מעט גבוה והפרולקטין בבדיקות הדם היה מעט גבוה מה שהחשיד יותר שהסיבה היא פסיכוסומטית.כמובן שהמשכתי בטיפול פסיכיאטרי ללא שום שיפור.בינתיים המשיכו תופעות של רעד בידיים ורגליים וחוסר יכולת עמידה.פניתי לדר דבי שבבדיקה נוירולוגית מצא שהכל תקין.פניתי לפנימאי נוסף בשם פרופ סידי מתל השומר שהמליץ לי על בדיקת tilt ובדיקת איסוף שתן למחלה בשם פאוכרומוציטומה.מיותר לציין שהבדיקות היו תקינות .פניתי בינתיים לפרופ דוד רבינוביץ שהוא פסיכיאטר מרמבם והלכתי אליו באופן פרטי.קיבלתי טיפול שונה ועדיין המשכתי להרגיש גרוע.היכולת הפיזית שלי הלכה ופחתה,התחילה עמצירות ואימפוטנציה מוחלטת,הזיכרון הלך ונילש העיקצוצים והנימולים עם הרדמויות של איברים הפכו לבלתי נסבלים.פניתי לררדיולוג בגלל שכל הזמן היו הלמות לב,עשו לי שוב אקו לב,הולטר לב 48 שעות שהיו תקינים לחלוטין.עשיתי גם הולטר לחץ דם שהיה תקין לחלוטין.פניתי לפרופ יעקב גריס שהוא מומחה למערכת עצבים אוטונומית הוא טען שהכל בסדר ואחרי ביקור נוסף אצלו טענתי שמופיעות אצלי גם סחרחורות ותחושה לא נעימה אחרי ארוחה-הוא שלח אותי לעשות בדיקת דם נדירה שנקראת כרומוגרנין a כדי לשלול גידולי קרצינואיד בקיבה או בבלוטות-בדיקה תקינה כמובן.פניתי לניאורולוג נוסף-פרופ מנחם שדה וגם לנוירולוג צעיר ויסודי בקופה בשם דוקטור אינספקטור.פרופ מנחם שדה אמר שהכל בסדר ודר אינספקטור טען שאולי זה פיברומיאלגיה.התחלתי לקחת גאבאפנטן לכאבים העיצביים.הייתי גם אצל פרופ ניטצקי מומחה לכלי דם שאמר שמבחינת כלי הדם שלי הכל בסדר.לאחר הבירור הארוך אושפזתי במחלקה נוירולוגית בביח כרמל שם עשו לי בדיקות דם וגםemg ו-eeg.מה אתם חושבים?כל הבדיקות תקינות ושוב יצאתי עם אבחנה שזה פסיכוסומטי.בינתיים התחילה נוקשות בוקר כאשר מתעורר,נימולים בפנים וכאבים בלתי נסבלים בפנים צוואר ושכמות,התחיךה נשירת שיער חזקה,דקירות בשרירים,נימולים ועיקצוצים בכל הגוף כולל בפנים,אימפוטנציה ואובדן זיכרון,הטיפול הפסיכיאטרי לא עזר בכלל וכיום קשה לימוד על הרגליים.יש רעד אחרי מאמץ ונימולים בשרירים לעיתים קפיצות שרירים גם בפנים.הייתי אצל אנדוקרינולוגים שחזרו על בדיקות דם והכל תקין.כיום אני בקושי יכול לעבוד ,לא יכו לשחק ולרדת עם הילדים,לא יכול לקיים יחסי מין,עברתי השמנה של עשרים קילו עם נשירת שיער וכל התופעות של מערכת העצבים המרכזית והאוטונומית ממשיכים בגדול.מיותר לציין שאין שום אנפתיה בבית ובמשפחה כולם חושבים שזה פסיכוסומטי אך אני מטופל שנה ללא שום שינוי.מאדם כל יכול הפכתי פשוט לסמרטוט .ברור שנכנס אחרי שנה וחצי גם אלמנט פסיכולוגי כי אני חי מת אך הסיבה היא לא פסיכלוגית ועכשיו השגתי רק הפנייה מניאורולוג של הקופה לבדיקת נוירופתיה לסיבים דקים.לדעתי זה מה שאני סובל ממנו רק שהנוירופתיה לפי כל הסימנים מערבת גם סיבים אוטונומיים.אני עובד בעבודה פיזית ועם החולשה שלי אני נאלץ להסתדר כי עדיין אין אבחנה.ארצה להוסיף שהופיע אצלי לום גוף נמוך,הזעת יתר ללא סיבה,קור בכפות רגליים ,חילוף צבע ללבן בכפות ידיים ורגליים,טישטושי ראייה עם כאבים מעל האוזניים ובראש ,בחילה אחרי ארוחה ועצירות,ממשיכות כל אותם תופעות של מערכת העצבים עם כובד בלתי נסבל בשרירים.בקיצור הסבל שלי הוא ענק ואני בקושי מתפקד ואני מקוווה שבקרוב יימצא מזור לבעייה שלי.שבוע טוב.
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

מקרה כואב ונדיר!!! לפני 1 חודש 2 שבועות #12920

• aqwsxz
  • aqwsxz's Avatar
שלום,

מקווה שעבר לך, נשמח אם תשתף.

אם לא עבר, יצא לי בעבר לאכול שן שור טרייה עם אוכל במשך מספר ימים עד שבועות
ושמתי לב שיש לזה אפקט מרגיע ומרפא על הראש מערכת העצבים ועוד...

אני מציע לך לבדוק את זה, כמובן שכדאי להתייעץ עם רופא לפני , כי גם שום טרי הוא חומר חזק במיוחד על הקיבה.

אשמח לעדכונך.
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.
  • עמוד:
  • 1
מנהלים: רינה
זמן יצירת העמוד: 0.512 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
 הרצליה מדיקל סנטר רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9592555, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה