#21900
נאדין
משתתף

הכאב שתיארתי בהודעתי הקודמת לא הופיע יותר מאז. החודש הכבדות כבר כמעט ואינה נמצאת (חודש וחצי ללא הרואקוטן), מדי פעם (פעם בשבוע או שבועיים) היא חוזרת ככבדות לא מלאה כמו בהתחלה, לכל אורך היד עד הכתף ולפעמים ברעד קל ביד שמאל או ימין.
שמתי לב שזה קורה יותר כאשר הצוואר בתנועה רבה יותר, כמו למשל עכשיו בשיעורי הנהיגה שלי אני נכנסת באופן תקין ואז באמצע השיעור הכבדות מתעוררת.

הייתי היום אצל נוירולוג בפעם הראשונה-ד'ר זולדן בבלינסון. הוא עשה רק בדיקה של החזרים ומעקב ניסטגמוס בעיניים, לא נתן לי לסיים את הסיפור או הסתכל בוידאו שצילמתי של הרעידות ושלח אותי הביתה כשאומר שהבדיקה הנוירולוגית תקינה. אמר שלא צריך לחזור על הדמיות לצוואר או לראש וגם לא לחזור אליו לביקורת.

לא יודעת, לא יצאתי מנוחמת אלא יותר מבולבלת. ידעתי כבר שהסימנים הנוירולוגיים תקינים, זה עדיין לא שולל תהליך כזה או אחר במח או בצוואר ,מה גם שלא קיבלתי תשובה למה זה עשוי להיות ומה לעשות אם זה ימשיך.

מה דעתך, לקבל את זה וזהו בלי לחזור על הדמיות? אולי רק EMG? ואולי כדאי פשוט להתחיל שוב עם הרואקוטן ולראות אם זה מחמיר שוב ואז נוכל להסיק שזה פשוט מהתרופה?

תודה