#17081
שרה
משתתף

אני דווקא אוהבת את העבודה. היא מורכבת מכל מה שרציתי לעשות, מבחינת תחום העיסוק שלי, ואני מקבלת סופרלטיבים בלי סוף, וגם יחסי האנוש שם מצוינים. כך שזה לא יכול להיות זה. אם המשרד היה מעתיק את מקומו לבית משרדים נורמלי עם חלונות, אין לי ספק שהייתי נשארת לעבוד שם.

לעומת זאת בימים עברו כבר יצא לי לעבוד במקומות שמאד לא אהבתי, אך מעולם לא חשתי סמפטומים שכאלו. כאבי הראש והסחרחורות – לפי מה שקראתי, אופייניים למשרדים חסרי אוויר צח. זה קרה לי פעם אחת בעבר במשרד אחר. אז איבדתי הכרה למספר שניות, מספר פעמים.

הכאבים האלו מציקים והולכים איתי "הבייתה" גם לאחר שעות המשרד. אני חייבת להודות כי אני קצת מתקשה עם התשובה שמנסה להטיל את המיקוד בי. זה בערך כמו שחולי פיברו שומעים שהם "עצלנים" ולא שיש להם מחלה, וכך גם חולי גיליאן ברה (שני מקרים שאני מכירה מן הסביבה הקרובה). כאבי הראש והסרחורות שלי קשים מאד לאחר כל יום במשרד, ומעולם לא היו לי תחושות פיזיות כאלו בעבר אך ורק בשל התבאסות מעבודה, ואני באמת חוששת.

הייתי שמחה לדעת אילו תרופות עוזרות. לפני מספר חודשים נחבלתי בראשי. חשתי כאב ב"צומת" בין הלסת לאוזן (יתכן שהיכן שעצב שיווי המשקל?).

האם ישנו קשר אפשרי?

בתודה

שרה