אברהם
משתתף

שלו' ד"ר דבי עזרת לי וסייעת לי מאוד לפני כמה חודשים אך בעיתי לא נפתרה ואשמח את התיחסותך להודעה זו
אני סוחב את הסיפור של התחושה התפוסה בפנים בלחי ימין באזור הסינוס המקסירלי כמעט באופן תמידי מלפני חצי שנה פעמים יותר פעמים פחות [לאחרונה מדי פעם תחושה דומה אך בתדירות נמוכה רבה יותר גם בסינוס המקסילרי השמאלי]
הרבה פעמים גם עם תחושה שהעין גם תפוסה קצת כמו אחרי שפשוף [בד"כ זה מרגיש ככה כשאני קם מהשינה] וירידה בחדות הראי' בעין ימין
כבר כתבתי לך שהייתי אצל רופאת עיניים עשיתי בדיקות OCT ושדה ראיה שהיו תקינות ולא מצאה דבר וטענה שיש לי מספר קטן 1.15 אבל אני מרגיש שלפעמים אני לא מצליח למקד טוב את הראיה
ברור לי שאני רואה הרבה יותר ממוקד וחד בעין שמאל למרות שבבדיקה של הרופאה לא היה כל הבדלים בין שני העיינים.
עברתי MRI לפני חצי שנה שהיה תקין כמו בדיקות דם מקיפות שאלתי היא האם זה נורמלי שעדיין יש תחושה מציקה מאוד שלא מרפה בלחי בעיקר בלחי ימין בסינוס המקסירלי תפסיה שמקרינה גם על העין? או שלדעתך הדבר מצריך התיחסות נוספת???
כמובן עברתי קורונה לפני כמה חודשים ואני סובל מתחושות נוספות שאני מאוד מקוה שאינם קשורות לתחושות בפנים כמו תחושה שונה ומעצבנת של תפיסה כזאת [שגורמת לחוסר נוחות ולרצון להוריד את החליפה /חולצה] בכתף ימין מאוד מקוה שאין לזה קשר
אשמח לתשובתך אתנצל על הפריוט והטירחה רק אני לא מעוניין ללכת לנורולוג שרק ילחיץ אותי ויכניס אותי לסרטים… אתה פעם קודמת הרגעת אותי לגמרי לכן אשמח לשמוע שוב את דעתך
תודה רבה
.