מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מלקמו
    משתתף

לפני כ 8 חודשים נפלתי מפיגום ושברתי קרסול שמאל לאחר גבס 3 שבועות ושבוע נוסף חופש וחזרתי לעבודה .אז במקרה או לא במקרה התחיל לי קושי בהליכה וחושה ביד ימין וכאבים קלים בזרוע ימין אך עם הזמן יותר קשה בהליכה ואפילו גרירה עשיתי צילום רנטגן ירך ימין ושמאל לצורך השואה תקין אפילו אולטרסאונד תקין פניתי נוירולוגיה עשיתי MRI צווארי עמוד שדרה ללא ממצא EMG תקין ואז אמר לי לגבי היד שזה לחץ על יד .יד קרפלית גש לאורטופד פניתי לאורטופד ואז כתב לי אבחנה HEMIPARESIS RT SPASTIC שלח אותי לנורולוג והוא שלח אותי לכף יד אורטופד והוא שלח אותי מרפאות חוץ .במרפאות חוץ עשו בדיקה כללית ואישפזו אותי למשך 3 ימים בדיקות דם עליה קלה ב ערכי TSH LDH להיות במעכב נוסף חשד ב UMN LMN בצעו בדיקה נוספת כתבו במכתב שחרור אין תשובה
    ה.אמרו לי לבצע בדיקת דם HTLV1וANTI GM1 תסמינים שיש לי ספיקולציות ספסטיות יד ימין כנראה אטרופיה אצבע שניה כפופה פנימה עקצוצים עייפות פיהוק הרבה בבוקר מתמתח הרבה סכנת נפילה ברגליים לעמים מחמיר לפעמים פחות רקע רפואי פסוריאזיס קשה עם דלקת או ארטרטיס מטופל אנברל50CC בשבוע 7 שנים בערך לא יודע מה לעשות אני בגדר חשד פחדים חרדות יש לציין בן 45 סליחה שמערבב הכל בתודה מראש דר רון דבי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לפי התיאור שלך נראה שקיימת אצלך הפרעה נוירולוגית, שמערבת את המערכת המוטורית. יש מספר אפשרויות במצבים כאלה, אבל נשמע שעברת בירור יסודי, כולל בדיקות הדמייה ומעבדה, כך שתמתין לתוצאות הבירור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.