מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #18143
  אסף
  משתתף

  שלום רב

  אני בחור בן 28 יש לי בעיה מורכבת יש לי עיוות בגוף שנמשך כבר כמה שנים הייתי כבר אצל כמה רופאים ואני אובד עצות.העיוותהוא מתמשך ומתבטא בריפיון שרירים דלדול בשרירים שנראה לעין ככל שחולף הזמן יותר גרוע יכול להיות שזה גם שינוי בעמוד שידרה או שאחד מושפע מהשני הייתי אצל אורטופדים כמה פעמים ולא מצאו בעיה כי הם רואים את המצב הנוכחי ואני רואה את השינוי שרק מחמיר.
  העיוות הוא בשחמות וצוואר שיוצא החוצה כלפי חוץ ובגב בתחתון שמוציא את הבטן החוצה(לא משומן)אני לא יכול לשבת ישר תמיד בזווית ,הגוף נהייה כמו סימן שאלה שמחמיר, לאחרונה התחילו לי קשיי נשימה,וצוואר נפול מעולם לא הייתי שמן.הגוף נהייה כמו שק שמכסה את העצמות, נראה ומרגיש ככה.העיוות התחיל מגיל 22 בערך בהדרדרות איטית מאוד ,בהתחלה לא התייחסתי לזה בכלל כי לא נראה שינוי גדול במראה החיצוני בשנה האחרונה זה מחמיר.

  הייתי אצל נוירולוג שלח אותי לבדיקה דם cpk
  יצאה חריגה בקצת- 250 ובדיקת emg שבה נבדק יד ורגל ותוצאות הבדיקה תקין חוץ מתסמונת התעלה הקרפלית קלה מימין.
  יש לי בעיה ביציבה בעקבות זה מעידות, אי נוחות תמידית כאבים יש אחרי אוכל באאזור הצלעות ובטן עליונה בגלל שגם אזור זה השתנה- הגוף לפני שנה ולפני חצי שנה היה נראה אחרת וזה מדרדר.

  אנא אמור לי מה אתה חושב על המצב מה זה יכול להיות אם זה אינו תחום של נוירולוג מומחה בשרירים תוכל להמליץ לי על אורטופד שמומחה בשרירים אני נואש.יכול להיות שזה נוצר מכך שהעצמות לא סימטריות בצורה קיצונית כי שחמה אחת בולטת בצורה קיצונית שונה מהשניה שגם השתנה עם הזמןיש צילום שאפשר לעשות לכל הגוף?

  תודה מראש אסף

  #18146
  אסף
  משתתף

  בנוסף אובחנתי כסכיזואפקטיב בגיל 22
  והיו לי כמה התקפי דיסטוניה בעקבות תרופות אנטי פסיכוטיות
  כיום לוקח רספרדל 2 מג דקינט ודפלאפט 800
  התחלתי בספטמבר ושנה לפני לא לקחתי תרופות בכלל
  אבל הגוף ממשיך להשתנות האם יש דרך לעצור את זה מהלהחמיר
  או שהעצב כבר נפגע וזה פשוט יחמיר עם הזמן?
  או ששנה לא מספיק בשביל לנקות את הגוף מהחומר בתרופה.
  או שצריך ניתוח.
  תודה

  #18153
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום

  קשה לי כמובן לתת לך עיצה מאחר שנראה שהמקרה שלך מורכב וטעון בדיקה נוירולוגית מדוקדקת. על פניו התיאור שלך מחשיד לבעית שרירים.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.