מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום ד"ר אני אובד עצות מאחר ורופא המשפחה טוען שאני בסדר אבל אני מרגיש גרוע. להלן תופעות שהיו לי בחצי שנה האחרונה:
    1. הפסקתי לעשן לפני חצי שנה ולמחרת הרגשתי חוסר יציבות. החוסר יציבות נשכת עד היום.
    2. לאחר שבועיים של הפסקת העישון החלו לי כאבי ראש שעוברים מהעורף לרכות (בחיים לא סבלתי מכאבי ראש).
    3. היה לי במהלך החצי שנה האחרונה 3 פעמים שחשתי נוקשות בכל הגוף ותחושה שאני עומד להתעלף, כאילו לא מגיע לי דם למוח וקשה לי לעשות דברים פשוטים, עד לרמה כזו שקולגה שלי בזמן שיחה עמו שאל אותי האם אני אתו כי נראתי לו כאילו אני במקום אחר.
    4. בתקופה האחרונה יש לי תחושת עקצוץ בקרקפת וביד שמאל. בנושוף ביד שמאל יש תחושה של כאב כאילו מודדים לי לחץ דם ולא עובר דם ליד(לחץ ביד שמאל). בנוסף יש לי כאבי דקירה וזרמים ביד.
    5. במקביל לעקצוצים ולכאבים והתחושות ביד שמאל שרירי הרגליים שלי תפוסים.
    בחודשיים הראשונים הייתי במספר בדיקות להלן התוצאות
    1. אקו לב – תקין
    2. דם – צקעו
    3. מבחן מאמץ – תקין
    4. בדיקה על ידי הניאורול – תקין
    לפני חודש הייתי בבדיקת C.T – תקין
    נתוני רקע – אני בן 36 בריא עד ללפני חצי שנה.

אודה לך על כיוון ספציפי של רופא ואילו בדיקות לבצע (היינו לאיזה מחלות) כי אני כבר לא מאמין לאף רופא שמכבי יושבת לו מעל הראש ואומרת לו לא לשלוח לבדיקות יקרות.

אלמוני
    אורח

שלום לך

קוראים לי יעקב ואני בן 30 וסובל מחלק מהדברים שציינת. איכות החיים שלי פשוט התדרדרה…
    קודם כל רציתי לדעת מה בדיוק אתה מגדיר חוסר יציבות? הכוונה למין תחושת בלבול, במיוחד כאשר מזיזים את הראש מכיוון אחד לאחר?

אני לא רופא ולא מתיימר להיות אבל בדיקת MRI נשמעת משהו מוצדק למקרה שלך. זו הבדיקה הכי אמינה שקיימת היום והיא מגלה דברים שה-CT לא מגלה.
    צפה לקושי רב לקבלת בדיקה זו מהקופ"ח שלך.

אלמוני
    אורח

ללחחוץ על MRI יש דברים שמגלים רק בבדיקה זו. מניסיון.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,

קודם כל אני שמח שהבדיקות שעברת עד כה תקינות, וכי נשללו אבחנות חשובות. בכל אופן לא תמיד מגלים הכל בבדיקות. לעיתים קרובות יש מצבים של פעילות יתר או רגישות של מערכת העצבים, ויש מספר תסמונות ידועות לכך, אשר הבדיקות חוזרות תקינות, ואז יש כמובן לטפל בסימפטומים. בכל אופן, ספציפית לגבך, מאחר שלפחות חלק מהסימפטומים שלך נשמעים נוירולוגים הייתי מציע שתפנה לרופא נוירולוג .

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

לא יודע בדיוק להגדיר את זה אבל אני צריך להאט קצת את הפעילות כדי לא לפול כאילו שאני צריך לחשוב ולהיות מפוקס בשביל לא ליפול.
    זה קורה לי בהליכה או בעמידה לא בישיבה או שכיבה. זה לא תמיד קורה אני לא הצלחתי למצוא לזה מאפיינים יחודיים.
    אני כבר משתגע מזה עושה רושם שהרופא שלי לא מאמין לי הוא טוען שהכל בסדר איתי.
    יום טוב ובלי תופעות לא מוסברות

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.