מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר דבי מה שלומך?זה שגיא ואיכות החיים שלי פשוט נפגעת .יש אצלי נוירופתייה של סיבים דקים אך מעבר לזה יש שפעול יתר של מערכת העצבים שלפי דעתי נגרם בגלל אורח החיים שלי-עישון מסיבי,שתיית פפסי מקס 3 ליטר הץביום לפחות,עבודה בלילות ללא שינה,דאגה ולחץ נפשי ,עבודה עם צבעים בה הייתי מנקה גם את הידיים עם מדללים בעור.עשו לי בדיקה לאימונוגלובלינים שהייתה תקינה.סורואידים רק גרמו לי להרגיש רע יותר טחרי פעם אחת עירוי סולמדרול הפסקתי.היום המצב הוא נוראי כי יש יותר פסיקולציות ברכליים בפנים ובגוף אך הכי גרוע יש כיווץ נוירולוגי של כלי הדם שגורם לי לרעד,סחרחורות ,קשיון אחרי שינה וקימה מנהיגה למצב עמידה יש סחרחורות,הייתי ישן טוב עכשיו לא ישן טוב יד עיקצוצים בכל בית החזה בזרועות פנים צוואר וגב.אני מתיישב וישר מרגיש לחץ חזק ברקות ונימולים מעל העייניים בגלל שינוי בטונוס כלי הדם.יש את האפשרות של חילוף פלסמה (טיפול אימונוגלובלינים)אפילו שהי תקין אצלי.אני קצת חושש כי הלב שלי עצמו מתפקד כרגיל וכלי הדם עצמם תקינים אבל לא העצבים שאחראים על כלי הדם.הגעתי למצב שאני לא עושה כלום היום.מתקשה בהליכה לא עוזר בבית מקבל התקפי חרדה בגלל כיווץ ברקות,לא יכול לעשות הליכה לצערי.מופיעה אותה דיסקולרציה שהראיתי לך פעם בידיים אך בעוצמה רבה יותר.לצערי אחד הדברים שלא הפסקתי לכל אורך התקופה הוא סיגריות.(שיידעו כולם סיגריות גורמות לבעיות בקצות העצבים לעוררות יתר וכן לדלקות.).זאת הרגשה יותר גרועה מהרבה מחלות קשות.אני מחפש קצת לשפר את איכות החיים הרעה שלי.רק עכשיו הפסקתי לעשן.התחילו התכווציות בידיים רגליים פנים וקרקפת ברמה שלא היה לפני.אפילו איבר המין העטרת שלו משנה צבע לכחול.זה פשוט נורא.כשאני נשכב אחרי כמה דקות מתחילים כל העיקצוצים וכיווצי של הרקות ולחץ בלסתות.יש גם אובדן זיכרון כתוצאה משינויים בזרימת הדם.מה לדעתך לגבי טיפול אימונוגלובלינים?הוא מחוץ לסל בכלל.הגעתי למצב של כאבי תופת ברגליים שלי שיערות שסומרות ועוד דברים לא נעימים.על מה אתה ממליץ?גאבאפנטן לא עזר לי ואני פדוט משתגע.אני מנסה להרים את ביתי היא בת 5 ולא יכול להרים אותה בידיים בגלל התכווצות שלהם.יש שריפה בעור וזה נוראי פשוט

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    מיצינו את הבירור הנוירולוגי, אין לי מה להוסיף מבחינה נוירולוגית.
    בברכה
    ד"ר דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.