מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #19263
  שחר קורן
  משתתף

  שלום, לפני כ3 ימים עברתי ניתוח להוצאת גנגיליון שישב על שורש כף יד ימין.
  הכאב כבר כמעט עבר אבל אתמול והיום היד שלי התנפחה קלות , בגב היד יש תחושה של הרדמות, כאילו לא זורם בכלל דם ואין תחושה ואם אני נוגע ליד הצלקת (לדעתי בעצב שעובר שם מהאמה עד לאצבעות) יש לי זרמים בכל גב כף היד , והם ממש בלתי נסבלים. האם זה יכול להיות קשור לתעלה הקרפלית והאם התסמינים האלה תקינים לאחר ניתוח? תודה רבה מראש.

  #19272
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  תחושת רדימות , תחושת זרמים

  שלום

  התלונות שלך מתאימות כמובן לפגיעה או גירוי של עצב, יתכן כתוצאה מהצלקת וכו'. הפרעת תחושה בגב כף היד אינה תוצאה של תסמונת התעלה הקרפלית, כי זה עצב אחר. תסמונת התעלה הקרפלית גורמת להפרעת תחושה באצבעות ובחלק הפנימי של כף היד ולא בגב כף היד. בכל אופן כדאי שתפנה למנתח שניתח אותך ותתייעץ איתו.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

  נוירולוג

  #19273
  שחר קורן
  משתתף

  זאת בדיוק הסיבה שאני פונה אליך מכיוון שפניתי אליו עם הבעיות והתשובה שקיבלתי היא " מצב סביר לניתוח חוזר" ( זאת פעם שניה שמוציאים לי באותו מקום).
  השאלה אם זה נשמע לך כמו משהו שדורש טיפול מיידי(מוקד למשל) או שאפשר לחכות עם זה כמה ימים עד שהוא יוכל לראות אותי ?

  #19276
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  חוסר תחושה , תחושת זרמים

  שלום

  לא יכול לומר לך בוודאות כי לא בדקתי אותך, אבל על פניו לא נשמע כמו מקרה דחוף שדורש פניה מיידת למוקד. סביר כמובן שמדובר בעצב ש"נתפס" או נלחץ, ואז בכל מקרה סביר שהטיפול הסופי הוא שחרור העצב בניתוח חוזר (סביר פרוצדורה פשוטה) וזה בכל מקרה רק המנתח יעשה ולא במוקד.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.