מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מלי
    משתתף

שלום רב דוקטור דבי.
    בת 38 מאובחנת כחולת פיברומיאלגיה. סובלת מכאבים בפנים ובראשבצד שמאלקבוע. אחת לתקופה מגיע הכאב הדי חזק שלא ברור אם מגיע מהאוזן לסת ראש עין לחי.כואב כמה ימים והולך.מלווה בכאב בצוואר ובעורף .בדקתי כמה פעמים חלק מהרופאים טענו מעמוד שדרה חלק מהלסת חלק מהפיברו לא ברור.חלק טענו מערכת עצבים …
    אותו כאב הגיע לפני שבועיים ואז עשיתי טעות קשה.הלכתי למעסה . חשתי שהכאב בא מהצוואר. במהלך הטיפול בעודי שוכבת על הבטן המעסה הפעילה ללא הודעהמראש מכשיר רטט.הרגשתי כאילו כל הלסת והגולגולת מתפרקים לי דרשתי מיד להפסיק אבל הנזק נעשה. לאחר הטיפול חשתי כמו ורטיגו קל .כאב צואר ותחושה כללית רעה. הכאב מצד שמאל עבר אחרי יןמיים לצד ימין.הלכתי לרופא אף אוזן גרון כי הייתי בטוחה שזה האוזן-הופנתי על ידו לאורטופדכי מערכת אף אוזן גרון תקינה! לאחר יומיים שבהם אני סובלת הכאב מימין הפסיק וחזר למקור -צד שמאל. הכאב הוא כאב קשה קבוע כל היום ואחת לכמה שעות חזק מאוד נרגע וחוזר חלילה.
    בשעות האחרונות הכאב יותר נרגע והתחלף בתחושה של בעירה בראש משמאל בצואר ובפנים.
    אני לחוצה ובחרדה.
    גידול בראש?פגישה בעמוד שדרה?נזק שהיא עשתה לי?מאז הטיפול אצלה עברו תשעה ימים. אני בחרדה איומה שמחריפה את הכאב.
    חמור מכך ביום חמישי אני טסה לשבוע.לא יודעת מה לעשות.
    יודעת שקשה לענות אבל חייבת עזרה וכיוון.אם ניתן להגיע אלייך בדחיפות אשמח.
    אני רואה תסריטים נוראיים בראש.
    תודה רבה מראש.

מלי
    משתתף

רק רציתי להוסיף שלפני התחלת ההתקף היו לי דמעות בלי דמעות מרובות מהעיןהשמאלית ותחושה של דקירות בראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא חושב שיש סיבה לחרדה שלך. חולי פיברומיאלגיה רגישים לגירויים רבים, וגירוי אפילו קל יכול להתפרש אצלם ככואב או כעוצמתי. כמובן שהחרדה מעצימה מאוד את הכאב. בכל אופן כדאי שתבדקי על ידי הרופא שלך, ואם יש צורך הוא ישקול אם לשלוח אותך לבדיקות נוספות.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.