מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #20631
  איגור
  משתתף

  עד גיל 11 דימה היה ילד רגיל, ב 2005 נפל מגובה שבע מטר ושבר את הירך, עבר בדיקות ולא התגלו שום הפרעות בראש, היה שלושה חודשים עם גבס, יותר מאוחר אחרי שהורידו את הגבס התגלו הפרעות קלות במוטוריקה ובהתנהגות, קושי להבין מה רוצים ממנו וכשה בבית ספר דרשו ממנו לעשות משימות הוא התנהג בעצבים, לכן בית הספר שלך את דימה לפסיכיאטר ילדים, הפסיכיאטר רשם מימון של כדורים פסיכוזים להרגעה (ריספרדל).
  ב2007 דימה התחיל לקחת כדורים פסיכוזים, בשנת 2009 המצב שלו הדרדר מאוד, בעיות במוטוריקה, הליכה, ובמצב נפשי, עשו את כל הבדיקות האפשריות שלא יביאו לתוצאה ברורה רק אמרו שמשהו קשור למוח, וימליצו להעביר את דימה למוסד של אנשים עם בעיות נפשיות, סירבנו והשארנו אותו בבית, בשנת 2010 התחילו פירקוסים, ומימנו לו רישום של כדורים נגד אפילפסיה (דפלפט ולמיקטל) ובשנת 2012 היפסיק עם הרספרידל אבל ממשיך עם דפלפט ולמיקטל, להיום הבעיות העיקריות של דימה קשה להתנייד עצמאית בגלל שמעבד שיווי משקל ולכן תמיד צריך תמיכה מהצד, הוא לא ממש מקושר לסביבה, לא מדבר, מתקשה בהבנה, ולפי ההבחנות יש לא פיגור קשה.

  אנחנו מחפשים קליניקות, טיפולים רופאים בארץ או בחול שיוכלו לאבחן אותו ולכוון אותנו איך להתמודד עם המחלה שמדרדרת משנה לשנה.

  תודה מראש!

  #20638
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  בהחלט מקרה מורכב. כדאי אולי לפנות לנוירולוג שמתמחה בבעיות גנטיות מטבוליות של המוח. מציע שתנו להגיע לפרופ׳ אלכס לוקסוס ממחלקה נוירולוגית בהדסה ירושלים.
  בברכה
  ד׳ר דבי

  #20643
  איגור
  משתתף

  תודה על ההפניה המליצו לנו את פרופסור לוקסוס גם במקומות אחרים כרגע נירשמנו לאבחון של פרופסור קורצ'ין בנוסף ננסה לקבוע אבחון גם אצל פרופסור לוקסוס

  #20647
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  מצויין

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.