מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אורלי
    משתתף

שלום ד״ר. השאלה העיקרית שלי אלייך, האם להגיע לביקור במרפאה שלך בכדי לקבל טיפול שיעזור למחלה שלי ?? אני בחורה בת 29 לפני שנתיים אכלתי כבד עוף במסעדה כעבור חצי שעה חשתי בצמרמורת חזקה מאוד עם נקישות בשיניים חום 40 והקאות במשך 5 ימים. בכל יום ב5 ימים אלו בקרתי אצל הרופאת משפחה ובמוקד של הקופה. כולם אמרו לי מחלה ויראלית של חום צמרמורות והקאות. ביום ה5 כל הבלוטות בגוף גדלו מאוד וכבר הייתי אפטית לחלוטין. הגעתי למיון עם אנזימי כבד מוגברים מאוד, טחול מוגדל, מים מתחת לריאות ובאגן. אושפזתי במצב קשה מאוד ובידדו אותי בחדר. לא טיפלו בי מיד, כנראה לא הבינו שזורם לי בדם זיהום קשה שהיה מצוי במאכל שאכלתי. כעבור 3 ימים הופיע פירכוס גדול עם התנתקות וכל מה שמלווה.. התקף אפילפטי ברמה הקשה ביותר. מהמחלקה פנימית עברתי לנורירולוגית ( בלינסון) שם הופיעו עוד התקפים קשים עם ריצוד בראייה והרבה חבלות שחטפתי. אז אבחנו ״ אנציפליטיס״ הטפיל שהיה מצוי בבשר תקף בכל הכח והשאיר אותי מאז.. שנתיים .. עם אפילפסיה מפושטת בכל המח הפרונטלי עם ההחנה מדיוקת לפי ניטור וידאו eeg. אני חווה את כל סוגי ההתקפים שקיימים בדיוק כמו שכתוב בספרים. ( התקפים בשינה) נוטלת פריזיום 30מ׳ג לפני ההרדמות ( אין השפעה של התרופה ולכן ממשיכה לקבל לפחות2 התקפים בשינה כל יום) התקפים בערנות נוטלת למיקטל 350 מ׳ג 2 ביום. ההתקפים שלי מגיעים בזמן פחד, בהלה, התרגשות, אמוציות. לא מסוגלת לחזור לתפקד מחוץ לבית נשלל מימני רישיון נהיגה וטרם נגשתי לביטוח לאומי. יש עוד הרבה בנושא הנ״ל. מסמכים רפואיים. יש פגיעה נוירולורית חריפה שמשפיעה על הגפיים והדיבור והזיכרון והתיפקוד. אני מוכנה לעשות כל מה שידרש לקבלת טיפול מעבר לטיפול המניעתי שאני כבר מקבלת. להגיע לביקור אצלך באופן פרטי ?  

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אנצפליטיס

נראה שהבעיה במקרה שלך היא הנזק המוחי שנותר לך עקב האנצפליטיס. לא חושב שאוכל לעזור לך מעבר למה שעושים הרופאים בבלינסון והרופאים הנוירולוגים שמטפלים בך. כדאי אולי שתפני גם למרפאה קוגניטיבית (מרפאת זכרון) בלינסון.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.