מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #20478
  חגית לוי
  משתתף

  אני בת 40 וסובלת כבר כמה שנים מפירכוסים. בבדיקת e.e.g התשובה יוצאת תמיד שלילית. דהיינו תקינה. אינני סובלת מאפילפסיה לפי מיטב ידיעתי. בהתקף האחרון שהיה לי לפני כחודש אושפזתי חודשיים ימים בטיפול נמרץ מונשמת כולל פתח בצוואר. בבדיקה שעשו לי בטיפול נמרץ נמצאו גלי תטא איטיים , עווית/התקף centro-temporali שמאלי אולי התכוונו לאזור רקתי מרכזי שמאלי??? ועוד היה רשום שם quottendenti alla diffusione controlaterale a משהו כמו נוטה להתפשט לצד חיצוני נגדי?? כרגע נתנו לי דפאקין 700×2 ביום שהוחלף ב kepra שלוש פעמים ביום. מה פשר תוצאת הבדיקה? האם יש לי אפילפסיה או לא? ומדוע בכל הפעמים הקודמות ה eeg היה תקין? בנוסף נתנו לי סרוסט 25 פעמיים ביום למה?
  ימים שיצאתי מבית החולים אינני מרגישה את כף רגלי הימנית מרגישה כאילו היא רדומה ואחרי חמש דקות הליכה היא נהית כבדה ואינני מסוגלת להמשיך ללכת. עשו לי גם Mri באשפוז הארוך והיה שם ממצא בשם מנינגיומה בראש האם יש קשר בין התופעות?

  #20486
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  האבחנה של אפילפסיה לא תמיד פשוטה, ומתבססת לא רק על ה- EEG אלא גם על התמונה הקלינית. EEG תקין לא שולל אפילפסיה, כי בד"כ מבצעים את ה- EEG לא בזמן ההתקף, ולעיתים הפעילות האפילפטית מקורה ממקומות עמוקים במוח, שאינם נקלטים ב- EEG. בכל אופן, התרופות שקבלת הן נגד אפילפסיה, כך שככל הנראה הרופאים שמטפלים בך חושבים שיש לך אפילפסיה. המנינגיומה יכולה להיות קשורה לאפילפסיה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.