מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #19988
  moshiko
  משתתף

  רציתי לדעת מידע לגבי ארכןאנידיטיס אם זה גורם לרעד בגב התחתון בברכיים ובידיים ואם זה יכול להיות מבדיקת נוזל שדרה בגיל 3 שבועות איך מאבחנים ואם זה גורם לנכות ?

  #19992
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  ארכנואידיטיס

  שלום

  ארכנואידיטיס היא דלקת כרונית של קרומי חוט השדרה, הסיבה בדרך כלל לאחר ניתוחים או פרוצדרות כגון זריקות הרדמה באיזור או בדיקות ניקור מותני. הדלקת הכרונית גורמת לכאבים ולפגיעה בשורשי העצבים בעמוד השדרה. רעד הוא לא סימפטום אופייני לכך, שכיחים יותר כאבים, חולשת שרירים, הפרעות תחושה.

  בברכה

  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #19994
  moshiko
  משתתף

  היו לי ומדי פעם יש לע כאבי שרירי התאומים ברגליים ללא כאבי גב האם במחלה הזו כאב גב תחתון הוא משהו ספונטני ? עברתי ניקור מותני בגיל 3 שבועות והיום אני בן 23 . בדיקה נוירולוגית תקינה כאבי שרירים ורעד מאזור גב התחתון האם יש צורך בבירור על זה ? הבנתי שצריך mri מיוחד .. תודה מראש

  #20000
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  התלונות שלך לא ספציפיות , ויכולות להיות במצבים שונים. זה שהבדיקה הנוירולוגית תקינה, זה שולל כמובן פגיעה בעצבים ובפרט בשורשי העצבים בחוט השדרה. בנוגע לבירור שאתה צריך לעבור אם בכלל, עליך להתייעץ עם הרופאים שמטפלים בך.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולגוג

  #20009
  moshiko
  משתתף

  אחרי מתיחות וספורט יום אחרי הרגשת שריפה ברגליים מתעסק בהליכה משהו לא מסתדר בכפות רגליים מרי מוח צוואר וגב תקין emg תקין . הכאבים הולכים ואחרי כמה ימים חוזרים תחושות של חום קור מדיי פעם בדיקה נוירולוגית תקינה מה זה יכול להיות ? מתאים לארכואנידיטיס ?

  #20023
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  כפי שאמרתי לך, אין אפשרות לאבחן דרך הפורום, תפנה לרופאים שמטפלים בך.
  בברכה
  ד"ר דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.