מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יגאל
    משתתף

שלום שנים אני סובל מכאבים דיפוזיים בגוף מלווה בקליקים מכול הפרקים ותלונות רבות על כאב אורתופד וראומטולוג לא האמינו שיש כאב בסדר גודל כזה כיוון שאין בבדיקות משהו מיוחד. חוץ מאקמט סקוליאוזיס ומבלטי דיסק L2.L3 אם לחץ על השק הדוראלי נאמר על ידי האורתופד וראומטולוג מדווח על תסמונת כאבים לא ספציפיים ונאמר הכול בראש שלי הופניתי אפילו לפסיכיאטר.
    כעבר בערך שנתיים שלוש שהכאב התגבר הובחנתי באסותא כסובל מפיברומיאלגיה הלכתי לפרופסור רוזנר נאמר על ידו בעיה עצבית יותר מראומטולוגית כאב כרוני דמוי פיברומיאלגיה בנוסף יש לי גידול שפירי של עצם מאחורי הברך(לא סרטן) אך היא גדלה ולוחצת על שריר וכו.. בנוסף הובחנתי על ידי כירופרקט שהוא אוסטיאופטנטורופת ומורה לשיטת אלכסנדר אם תואר בין לאומי D.O אם הרבה בעיות מוטוריות מי SLR T11-S1 .C2-3'C5-6'T4-7 שלילי PATRIC NEGATIVE וכאבים אם רדיקולופטיה לומברית ובעיות בעקב שכולם חשבו שזה דורבן אך זה משהו אחר שגורם לכאב בלתי נסבל (עשיתי EEG) יצא תקין נוירולוג שבדק אותי נראה לי לא מבין כלום בתחומו רשם כאלו שטויות שלל בעיה בתחומו (ביקשתי לעשות EMG והוא לא נתן לי )כעבור 4 חודים התחילו לרעוד לי הידיים בלי סיבה וגם הרגליים נימולים עקיצות צביטות שרפות קליקים וכאב נודד בגוף ואני מאוד עצבני מרגיש שמשהו לוחץ על העצב או מגרה אותו בצורה נורא ובנוסף חוסר שינה אני מרגיש שאני בדרך לאיזה התקף ואין לי למי לפנות ולאף אחד לא אכפת והרופאים מיואשים כבר !!!
    יש כאבים בחזה דקירות בלב תמיד עייף כאב בלתי נסבל לא גאבפניטין לא עוזר לא הליריקה לא הסימבלטה ולא האיקסל חיי על מורפיום מכור כבר למדבקות בוטראנס נראה לי שהם כבר לא כזה משפיעות כמו בהתחלה פשוט לא בא לי לחיות כבר יש לי דיכאון מהכאב אני מוגבל בהרבה דברים .רוצים לתת לי קנאביס רפואי אני לא יודע למי כבר לפנות התקווה היחידה שנשארה לי זה דוקטור ברקת שיף קרן
    אשמח אם תוכל לעזור לי במשהו אפילו במידע רלוונטי תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נראה שאתה סובל מכאבים ממקורות שונים, כולל פיברומיאלגיה וכן בעיות בעמוד השדרה. קנביס רפואי יכול בהחלט לעזור. ממליץ מאוד על ד"ר ברקת שיף.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.