מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שני123
    משתתף

שלןם ד"ר דבי,
    אני סובלת מכאבים כרונים, סוג של פיברו.
    הייתי אצלך בוולפסון ושלחת אותי ל2 בדיקות. בדיקה של חום וקור שיצאה תקינה וביופסיה של העצבים הקטנים.
    אני מצרפת את התשובה, אשמח אם תגי לי מה זה אומר ואם עלי לחזור אליך להמשך טיפול.
    אני רוצה לציין שאני בגמילה מבוטרנס אחרי שנה שהמדבקות היו עלי. ומאז (חודש בלי אופיאטים) אני סובלת מכאבים עיצביים כמו סכינים, סיכות ומפתקית של בגד זה יכול לגרום לי לכאבים עזים. זה אומנם פחות ממה שהיה לפני חודש, אך אני עדיין סובלת מאוד מהתקפים כאלה. לפני הבוטרנסלא סבלתי מכאבים מסוג זה. ידוע לך האם זה יחלוף בהמשך?
    אני מצרפת את התוצאות.
    תודה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    הממצאים מראים על ירידה קלה בעצבים הקטנים, זה יכול להיות קשור כמובן לסימפטומים שלך, וגם תואר עם פיברומיאלגיה. מבחינה טיפולית, אין לכך משמעות, מאחר שהטיפול נגד הכאבים ונגד הפיברו לא ישתנה עקב כך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

שני123
    משתתף

תודה על תגובתך,
    אך לא כל כך הבנתי.
    כרגע אני מרגישה כאבים בלתי נסבלים. כאילו חותכים אותי בסכין. קשה לי לתאר את חוזק הכאב. קשה לי לנשום מרוב כאבים עצביים.
    נזכרתי שלפני הבוטרנס הייתי חווה מדי פעם כאב שורף, אך לא הכאב של היום, שהוא בלתי נסבל.
    האם זה בגלל הבוטרנס? כי ידוע שהבוטרנס גורם לכאבים כאלו.
    אם הירידה היא קלה, אז בהמשך הכאבים האלה אמורים להשתפר? יכול להיות שכרגע יש לי רגישות יתר בגלל שצרכתי נרקוטיקה הרבה זמן?
    אני מחפשת שביב של תקווה.
    אני גם רוצה לציין שיש לי חולשת שרירי בגב שמקשה עלי לשבת, אבל לדעתי זה ממצב פסיכולוגי, כי בשעות הערב זה מתגבר.
    אשמח שוב לתגובה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    יכול בהחלט להיות שהמצב יישתפר. הממצאים בביופסיה סה"כ קלים. יתכן גם שחלק מהסימפטומים שלך קשור לכל התרופות שלקחת. תנסי אולי תקופה מסויימת להוריד את מינון הנרקוטיקה, ולנסות טיפולים אחרים, כמו רפואה משלימה, פעילות גופנית, תרגילים פיזיקליים וכו'.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

שני123
    משתתף

אני כבר חודש בלי נרקוטיקה.
    בהתחלה הגוף שרב, בער, דקר, וכאב כאבי תופת בגלל הגמילה.
    אני עדיין תקוע עם חלק מהכאב הזה, בל בצורה פחותה יותר, אבל עדיין מציק.
    מקווה שזה אכן ישתפר.
    תודה לך!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

לא לאבד תקווה.
    סה"כ אתה במצב שיפור והצלחת לרדת מהנרקוטיקה.
    ד"ר דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.