מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי חג שמח.לאחר שנה ותשע של בירור רפואי שעדיין לא העלה כלום וטיפול פסיכיאטרי משולב בטיפול פסיכולוגי במשך שנה וחצי רציתי לומר לך שאני פשוט הולך ומידרדר.אני יושב בבית עם תוית של לא מאובחן וזה לא משנה לי אני פשוט לא מתפקד.ישנו רעד בלתי פוסק בשרירים ,מתקשה לעמוד על הרגליים יש תחושת שריפה בכל הרגליים,בזמן ביצוע פעולה עם הידיים יש רעד עיקצוצים ונימולים.יש אימפוטנציה מוחלטת,מתקשה ללכת או לעלות מדרגות,יש טיקים,זרמים חשמליים ,חוסר שיווי משקל וסחרחורות,יש טיקים בעיניים ועייפות נורא קשה אני לא מצליח להחזיק את עצמי פעיל יותר משעתיים שלוש ביום,יש טישטושי ראייה חוסר סבילות לקור ועוד.יש דקירות כואבות בכל השרירים ורעד בכל הגוף.יש כיווץ של שרירי החזה בלתי רצוני עם קושי לנשום,מה שהולך ומחמיר זה התפקודים האוטונומיים הלקויים-יש כיווץ של כלי הדם ניתן לראות נקודות לבנות רבות בידיים,אותו כיווץ מופיע כחצי שעה אחרי ארוחה והוא מופיע גם בצדעיים ואז יש חוסר סבלנות לרעש הכי קטן.אחרי האוכל יש חוסר נוחות בבטן ,סחרחורות,דקירה בבטן בצד שמאל .שרירי הצוואר מתכווצים ויש תחושה שהאוכל נשאר עומד,יש כאבים בפנים התכווצויות שרירים בפנים עם סיום האוכל שמופיעות בפנים ובצוואר,חוסר תלושה בשכמות.זה פשוט נורא אחרי שאני אוכל רק מעט אני לא מרגיש את כל החלק העליון כאילו כולו מתכווץ.עש דקירות בשרירי החזה ובשרירים נוספים בגוף כואבות מאוד.מופיעות כם התכווצויות בשרירי הבטן חוץ מהגפיים והפנים.יש חום גוף נמוך ,אני מתעורר בבהלה ולא מרגיש את הרגליים.התחושות האוטונומיות הן נוראיות.אני לא מתפקד בבית ולא יכול לעבוד אבל אף אחד לא מאמין לי כי אין שום אבחנה וההידרדרות היא מיום ליום.אני אב לארבעה ילדים והכל פשוט מתפרק לא מבין מה קורה?לסיים אאוחה ולהרגיש כיווץ בצדעיים וקפיצות שרירים בפנים זה נואא זה כאב ראש נוראי.כאשר שותה או אוכל יש בצלעות של החזה כאב.אני סובל מאובדן זיכרון ובשבועיים האחרונים יש עייפות קשה קושי בנשימה בגלל התכווצות שרירי החזה.עדיין לא התחלתי לקחת טגרטול אך אני סובל מכאבי פנים נוראיים,לחץ בצוואר בלי יכולת להחזיק אותו.יש צריבות בשרירים ועיקצוצים במשך כל היום.האם כל התופעות האלה הנוראיות יכולות להיות כתוצאה מאותה עוררות יתר והאם היא מערבת את המערכת האוטונומית ועצב הואגוס?אני פשוט לא חי עצוב ובוכה כל היום כי זה פשוט נורא.יש התכווצויות של קצות הגפיים והזעת יתר.אני סובל ללא שום אמפתיה מצד המשפחה והעבודה.יש כובד נוראי בשרירים.אנא אמור לי מה אפשר לעשות ושוב מבקש שתשקול לאשפז אותי אני פשוט נכה בבית כל המשפחה בוכה וההידרדרות נמשכת.כל התפקודים נפגעים ללא עדות בבדיקה נוירולוגית.אתה מכיר את הסיפור מ2009 מאז הנימולים ואירוע הברדיקאדיה וההתעלפות הנוספת.אנא עזור לי הרם את הכפפה אני חושב שאולי אפילו יש פה משהו מטבולי גנטי פשוט לא יודע על מה לחשוב יותר אובד עצות!!!!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    אין צורך שתציף את הפורום בשאלות. מספיק פנייה אחת, ואני אתייחס ברגע שאני עונה לשאלות. מעבר לכך, זנ שחלף זמן רב ולא התגלתה מחלה נוירולוגית רק מחזק את זה שאין לך מחלה נוירולוגית. גם אם תיאורטית, כפי שאתה סבור, קיימת מחלה סמויה, מטבולית או אחרת, שרופאים מתחומים שונים לא גילו- הרי שמחלה מעצם טיבה תגרום לנזקים באיברי הגוף השונים, מה שאצלך לא קרה. אז גם אם קיים מצב רפואי, שנניח שלא אובחן, כי אולי אין מספיק ידע על כך, הרי שחלק ניכר מחוסר התפקוד שלך זה עקב תגובה נפשית אמוציונלית. לכן, הטיפול במקרה שלך צריך להיות שיקומי, לנסות להחזיר אותך לתלם. תנסה למצוא מסגרת כזו דרך קופ"ח במקום מגוריך. מבחינה נוירולוגית, אין איזה בדיקות נוספות שאני חושב שיוכלו לקדם את הרבחנה. בכל אופן, אם נמצאה אצלך בעייה אוטונומית, תפנה אולי לפרופ' ירניצקי מרמב"ם, הוא מנהל המחלקה הנוירולוגית ברמב"ם ויש לו מעבדה אוטונומית.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.