מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אביק84
    משתתף

יש לי בעיה בהליכה מזה 5 שנים, בהתחלה זה היה בקטנה חברים העירו לי ושאלו מה זה ולא היחסתי לה זה מחשבה. אני הייתי לוחם בצבא טיילתי בחו"ל…..
    בשלב מסויים החלטתי על דעת עצמי לבדוק את הסיפור, הלכתי לאורטופד מומחה שראה שיש בעיה אך לא היה משוכנע שזו בעיה אורטופדית. ושלח אותי לבדיקת c.t שלא הניבה דבר בהמשך עשיתי בדיקת mri עמוד שידרה צוורי ועמוד שידרה גבי שתי הבדיקות היו תקינות בהמשך שלח אותי רופא המשפחה לבדיקת הולכה עצבית שתוצאותיה הראו שיש בעיה אני לא יודע מה הבעיה, הלכתי עם התוצאות לפרופ' ארגוב (נורולוגיה) הוא שלח אותי לבדיקת mri מח שהראת שהכל תקין והוא אמר שזה משהו גנטי והוא לא ידע לומר מה קיבלתי הפנייה לבדיקה גנטית.

עכשיו ככה
    יש לי במשפחה ליקוי שמיעה גנטי
    ואני וגם חלק מאחי לא מדברים ברור
    יש לי בעיה גם עם שווי המשקל ויציבות
    ברגליים כאשר אני מתמתח יש התכווצות שרירים
    ובחורף שקר בחוץ אני מפרקס והולך במעין ריקוד כזה

מה אתה יכול לחדש לי לעזור ולכוון אותי

תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    השאלה כמובן מה הסיבה לבעית ההליכה שלך. הסיבות לבעיית הליכה יכולות להיות רבות. אני מבין שנבדקת על ידי פרופ' ארגוב שהוא מומחה בתחום, והוא סבור שמדובר בבעיה גנטית, אלא שכעת לא ניתן לאבחן גן ספציפי. אם זה המצב, אז האפשרות היחידה היא לנסות להתקדם בבירור הגנטי, במידה ואתה מעוניין. יש אפשרויות שונות, למשל ריצוף הגנום, וחיפוש אחר גנים אפשריים, אך זה נעשה בחו"ל, ולא מכוסה במסגרת סל הבריאות.תתייעץ עם פרופ' ארגוב, אם יש מקום להתקדם בבירור בגנטי.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.