מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    סלבה
    משתתף

שלום דוקטור,אני בן 23 וכבר מגיל 18 אני סובל נורא מתחושה של זרמים חשמליים או הרגשה של רעד שאינו נראה לעין באזור הראש הפנים הרגליים הידיים והגב,ואני רק מרגיש אותו מבפנים…
    וגם נימול והירדמות של אגודל יד ימין אם אני לא מזיז את היד יותר מ 5 שניות…
    גם יש תחושה של לחץ על הראש כל הזמן,פניתי להרבה פסיכיאטרים וגם לכמה ניורולוגים שרק רשמו לי תרופות ללא כל תועלת והשפעה של התרופות…אני מאוד סובל ורוצה אחת ולתמיד לברר ולאבחן מה יש לי,חשוב לציין שהרעד או החשמל שאני מרגיש הוא לא בא והולך,הוא באופן קבוע,אני מרגיש את זה כל היום ללא הפסקות מהרגע שזה התחיל לפני 5 שנים ועד היום…
    לצערי לעולם עוד לא נפלתי על רופא שיוכל סוף סוף לאבחן מה יש לי ולעזור לי,הבעיה הזאת מפריעה לי בחיים ואני ממש סובל אשמח לערזתך,אני גר בחיפה ואשמח לקבוע אליך תור למרות המרחק הרב….מה דעתך?

סלבה
    משתתף

שחכתי להוסיף שיש גם כל הזמן הרגשה של לחץ גם על הגב עמוד השידרה….

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

למעשה אתה סובל מתלונות תחושתיות מפושטות שעד כה לא נמצא להן גורם ברור. ישנם מצבים של סף תחושה נמוך, המתבטאים בהפרעות תחושה שונות, לא בהכרח מדובר במחלה שתלך ותתקדם או בתהליך שיגרום לנזק לרקמה העצבית אלא יותר בתכונה של מערכת העצבים. תלוי כמובן מה הממצאים בבדיקה הנוירולוגית ובבדיקות האחרות. בכל אופן גם אם לא מוצאים סיבה ברורה, לעיתים קרובות יש מום לשקול טיפול שחוסם את הפעילות החשמלית העצבית ומקל על הסימפטומים.

כל טוב

ד"ר רון דבי

סלבה
    משתתף

האם הבעיה שלי מספיק חמורה כדי שנוירולוג יסכים להפנות אותי לבדיקת mri?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תלוי לפי שיקול דעתו

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.