מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מור
    משתתף

שמי מור אני בת 21 עד לפני כחודשיים עבדתי בעבודה יומיומית שדורשת עמידה של 12 שעות על הרגליים.
    לאחד חודש מתחילת העבודה שנמשכה כחצי שנה התחלתי להרגיש כאבים חדים ברגל שמאל מכיוון האגן. תחילה לא ייחסתי לזה חשיבות אבל ניסיתי שימוש ביתי והשתמשתי במשחה של נורופן ומדבקות אזוריות,עם הזמן הכאבים גברו והתחזקו במיוחד לפני השינה ואז הרגשתי את רוב הלחץ על הרגל שגם הקרין מטה לשוק.
    הלכתי לרופא שחשד בדלקת קיבלתי טיפול בכדורים להפחתת הכאבים. השימוש בכדורים לא עזר ולי הייתה תקווה שעם הזמן הכאבים יפסקו עקב הטיפול בכדורים.
    הכאבים החמירו ויום אחד הרגשתי רדימות ותחושת נימולות בשוק, לאחר יום בכף הרגל ומעט בירך. כשהיא התחילה קיבלתי טיפול בסטרואידם שביום הראשון הקאתי את כל הכדורים מהבנה לא נכונה של השימוש ובעקבות הרדימות והלחץ מהכדורים שעשו לי דופק מהיר מצבי הנפשי לא היה טוב במיוחד, הייתי מאוד לחוצה עם קשיי נשימה והרגשת חנק לא מסוגלת לישון ועוד המון סיפטומים של חרדה הפסקתי לעבוד לצמיתות לקחתי קצת חופש למען בדיקות וטיפול.
    הייתי אצל רופא בבית חולים שטען שזה שילוב של לחץ ונתן טיפול בארקוקיסה90 שגם לא ממש עזרה
    עברתי אם אר איי שהיה תקין.
    בדיקת EMG שהייתה תקינה.
    מיפוי עצמות שהיה תקין.
    ובדיקה אצל אורתופד שטוען שאין ממצאים אורתופדיים או משהו חמור.
    *בזמן הבדיקות ניסיתי לעשות קצת כושר מה שהחזיר מעט את הכאבים ולא עזר כל כך .
    בנוסף הלכתי לפיזיותרפיסט מומחה שלחץ על הבטן לשחרור הלחץ הנפשי עשה תרגילים למצוא מאיפה נובע הכאב ודיקור סיני שמאוד עזר.
    כיום לאחר חודשיים של מנוחה מעבודה מסיבית ואחרי סיום הבדיקות הגעתי לרופא משפחה עם כל הממצאים שנתן הפניה לפיזותרפיה.
    הבעיה שלי היא שעדיין יש תחושת כאב לאחר הליכה ממושכת, שאני קצת בלחץ אני חושבת על הרגל , אני לא מרגישה שהיא התרפאה למרות שהנימולות עברה ולמרות שהכאבים פחתו. אני נורא מתוסכלת מזה שאין תשובה למישהו יש איזה יעוץ לבדיקה שאוכל לעשות או לטיפול מסוים ?? אודה לכם נורא !!!!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

מור שלום
    נראה שעשית כבר את רוב הבירור הרפואי כולל MRI ו- EMG ולא נמצא דבר. נראה לכן שכדאי שתפנה לכיוון של טיפול פיזיקלי כמו פיזיותרפיה, תרגילי התעמלות מתאימים, כירופרקטיקה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.