מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום.
    מזה כשמונה שנים אני סובל מיכולת הבנה לקויה, מקשיי ריכוז וזיכרון, עד כדי אי יכולת לעבוד.
    יש לציין שהתופעה החלה ביום אחד, שבו הרגשתי "קצר" בראש, ותחושה של זרמים ורעד בראש, למשך כמה שניות. ומאז, המצב שתיארתי ללא שינוי. יחד עם הבעיה שתיארתי, התחלתי לסבול מחוסר תחושתיות (כאילו אין לי גוף), ותחושה של מודעות חסרה(כאילו אין "אני"). כיום, אני מתקשה לחשוב, לנסח , החשיבה תקועה וכבדה.כאילו יש "באג" בראש.
    יש לציין, שבמהלך השנים, עם בעיה לא פתורה, והרבה סטרס, המצב הגופני הידרדר, וכעת אני סובל מהרבה תופעות (עייפות, עצירות, כאבים בצורת שריפה ודקירות,דיכדוך, כאבי ראש, אין אונות, ועוד ועוד). גם נוספה בעייה מוזרה: מוזיקה ש"נתקעת" בראש במשך שעות.
    יש לציין, שבדיקה נוירולוגית רגילה לא העלתה איזה ממצא.
    בבדיקה ע"י ראומטלוג (במטרה לאבחן פיברומיאלגיה) נאמר לי, שהיות וה- 11 נקודות לא כואבות (שזה לא כ"כ נכון, לא "צרחתי" אבל כל הגוף כואב ורגיש) אז זה לא פיברומיאלגיה, למרות שלל הסימפטומים הדומה.

אודה לך אם תאמר מה דעתך, ואילו בירורים כדאי לערוך.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

בעיה קוגניטיבית
    אני מניח שבמשך השנים עברת בירור די מקיף. כדאי אולי שתעבור הערכה קוגנטיבית או נוירופסיכולוגית על מנת להעריך אם אכן אתה סובל מבעיה קוגניטיבית או שמא הסימפטומים שלך הם תוצאה של לחץ נפשי.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.