מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שי
    משתתף

אני אתחיל ככה שאבא שלי נפטר בחודש פברואר השנה ומה שאחרי התקפי חרדה וכעסים קורה הרבה פעמים שאני נכנס למעין כזה בלאקאאוט בעין דיבור ואז אני מרגיש שקשה לי לשלוף מילים מהזכרון. ואז אני נעצר בעת שאני מדבר ואז אני מהסס תוך כדי דיבור. עשיתי mri שרופא שממדיקל סנטר הפנה במסגרת בירור מהיר כדי להרגיע אותי שמדובר במצב נפשי בסך הכל ובmri הכל היה תקין פרט למוקדים היפראינטסנים בחומר הלבן של המוח ששמה הומלץ לעשות בירור לגבי מלחת החומר הלבן אז הרופא אמר שהמוקדים נראים סבירים וזה טבעי ויש את זה להרבה אנשים וזה לא תמיד מעיד על משהו פתולוגי ואם אני לא מאמין לי שאפנה לנוירולוג. פניתי לנוירולוג שראה את הmri ואמר לי שהכל נראה תקין ושמבחינת הדיבור הוא לא רואה בעיה. אבל אני חושב שנוצר לי מעין הפרעה נוירולוגית שבגללה יש לי את זה יכול להיות? אני הייתי רוצה להתייעץ אתך מה אתה חושב?
    אני כבר אובד עצות אני כבר לא יודע מה לעשות זה מאוד מציק לי. יכול להיות שצריך לעשות בירור לגבי מחלת החומר הלבן?
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    תלוי כמובן מה הממצאים ב- MRI ומה מצבך הנוירולוגי. אם הממצאים הם לא משמעותיים וכאלה שרואים אצל אנשים בריאים ואין לך הפרעה נוירולוגית אז לא צריך לעשות בירור למחלה שאינה קיימת. ההתקעויות בדיבור יכולות להיות גם על רקע נפשי. אבל אתה צריך כמובן להתייעץ עם הנוירולוג שמטפל בך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.