מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26939
  קורל מלכה
  משתתף

  היי, אני בת 25.לפני 8 חודשים הייתי אצל מאמן אישי ולאחר תרגיל מסויים (בדקתי עם מומחים מתחום הכושר ונאמר לי שהתרגיל שעשיתי זה תרגיל מסוכן לגב התחתון וגם תרגיל שלא עושים אותו בכלל) הרגשתי דקירה חזקה בגב התחתון. מאז אני בבדיקות שלא נגמרות במטרה להבין מה קרה לי. עשיתי mri עמוד שדרה מותני וצווארי,emg ובדיקה שנקראת mep and sep(עוד לא קיבלתי תוצאות)
  לאורך כל ה8 חודשים אני סובלת מכאבים לא פוסקים בגב התחתון שמקרינים לי לרגליים, יש לי זרמים שמגיעים מהגב התחתון לרגליים וכן תחושות נימול ושיתוק.תחושות של דקירות חשמל לגב התחתון וכו׳. עד לפני חודש קיבלתי כמעט כל שבועיים זריקות סטרואידים אך הם כבר לא מועלים לי.לקחתי המון סוגים של משככי כאבים אך הם לא עוזרים לי לכאבים.
  בבדיקה של הemg יצא לי-״סימני נזק כרוני נוירוגני בשורש s1 משמאל״
  2 הMRI יצאו תקינים אך עשיתי אותם לפני 7 חודשים אולי משהו השתנה מאז? הכאב נעשה חמור מיום ליום וכן משפיע על אורח החיים שלי, כאבים בישיבה עמידה ושכיבה,אי יכולת להרים דברים כבדים או לגרור דברים.
  מציינת את מה שהנוירולוג רשם שלא נראה לי תקין לפני כשלושה ימים-
  פיקה מימין לא הופק משמאל הופק ירוד,צדוק לא הופקו,תחושת כאב ירודה באספקט חיצוני של כפות הרגליים לסג חיובי משמאל, תמונות מצב של כאבים רדיקולופתיים.אשמח לעזרה.

  #26940
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  יתכן שמדובר בלחץ על העצבים בעמוד השדרה המותני, כפי שגם הודגם בבדיקת EMG. לפי ה- MRI לא נמצאו ממצאים מיוחדים. תתייעצי עם הנוירולוג או האורתופד האם יש מקום שוב לחזור על הבדיקה. הטיפול כעיקרון כולל פיזיותרפיה, תרגילים, תרופות נוגדות כאבים, הידרותרפיה גם יכולה לעזור וגם רפואה משלימה יכולה להקל.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.