מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר דבי היקר:שמי שגיא והייתי אצלך לפני חצי שנה.אמרת לי שאינך רואה שום בעייה נוירולוגית.מאז לפני כחודשיים מקרה של נימול שיורד בצוואר דו צידי ורעד בידיים וברגליים.הופניתי למיון שם בוצע ct ונאמר לי שהכל תקין.מאז המצב פשוט מידרדר אני סובל מרעד בידיים וברגליים וכן בפנים, היכולת השרירית שלי הולכת ופוחתת ישנו לחץ בלסתות ובצוואר וטיקים ,נימולים,ותחושת צריבה בעור.חוסר איזון ושיווי משקל בזמן מאמץ,חוסר אונות וקושי לתת שתן בבוקר,הופיע גם מקרה של התכווצות שרירי העורף.נעשו לי בדיקות דם וכן בדיקת נוירולוג שאמר שהכל תקין.כרגע ביצוע פעולות הכי פשוטות פשוט קשה עד בלתי אפשרי מבחינתי והופיעו גם בעיות ריכוז וזיכרון.אני נמצא במצב של חוסר תפקוד ורוצה לדעת האם הכיוון יכול להיות מחלת msa?מחכה שתיתן לי איזשהו כיוון ותשובה בהקדם .עליי לציין שאני בן 40.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אני מבין שלא התרשמתי מקיום מחלה נוירולוגית אצלך, וכך גם נוירולוגים אחרים, לכן יכול להיות שהכיוון הוא לא נוירולוגי. מחלת MSA או מחלות נוירולוגיות אחרות באות לידי ביטוי בבדיקה הנוירולוגית. בדיקה תקינה אינה שוללת בעיה תפקודית, אך ככל הנראה לא מדובר במחלה שגורמת לנזק למערכת העצבים, אלא יותר במצב, יתכן על רקע לחץ נפשי או פשוט נטייה כזו או אחרת, ואז צריך לטפל בסימפטומים. בכל אופן, זה שלא מוצאים מחלה נוירולוגית זה כמובן מצויין.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.