מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר דבי שלום לך.זה שגיא ולצערי אין שום דיפור בסממנים שלי רק החמרה.אני מטופל במקביל לבדיקות הרפואיות מזה 8 חודשים במרפאת חרדה ברמבם ובהמשך באופן פרטי אצל אחראי המרפאה.שום שינוי לא מופיע רק החמרה:קשיון שרירים בהתעוררות בבוקר?רעד ידיים ורגליים עם חולשה קשה בשרירים,תחושת נימול ברגליים מהישבן ומטה גם בישיבה וגם בהליכה,נימול בפנים עם כאב בפנים ובצוואר,עיקצוצים ברגליים חזה וידיים עם קושי ללעת,קפיצות שרירים לא רצוניות כאשר נשכב במיטה,אימפוטנציה וזיכרון חלש,עייפות קשה מאוד,בבדיקת שינה במעבדה מצאו קפיצות רגליים מרובות.סובל מסחרחורות ,כאבי ראש ועצירות.אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה -מזה שנה וחצי שאני מסתובב חסר אונים.אני אב ל4 ילדים ואני פשוט מתקשה לעמוד על הרגליים הן כואבות בצורה קיצונית ומופיעות גם דקירות וכיווצים בשרירים.אבקש שתראה אותי בהקדם ואולי תעזור לי לפתור את הבעייה אני פשוט הולך ודועך עם החמרה.אני פשוט מתחנן שתפגוש אותי בהקדם כי לדעתי זה מקרה נדיר.שרירי הגוף אפילו כשנודעים בהם כןאבים .שוב מהקש להיפגש איתך בהקדם.תודה ושבת שלום.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    מציע שתנסה למצות קודם את הטיפול הנפשי. לא התרשמתי בבדיקתי מקיום מחלה נוירולוגית מוכרת, מה גם שכל הבדיקות שעשית עד כה היו תקינות.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.