מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    עדי רם
    משתתף

לד"ר רון דבי שלום רב

אני בת 50,סובלת מבעיות בשינה,הירדמות ללא קושי והתעוררות בלילה בסביבות השעה 2 או 3 עם קושי רב להירדם בחזרה.לאחר מכן במהלך היום אני מאוד עייפה,לא מרוכזת ,סובלת מכאבי ראש וסחרחורת.לאחרונה חלה החמרה במצבי.ישנם לילות רצופים שאני מתעוררת.זה מאוד מקשה על התפקוד שלי במהלך היום ופוגע באיכות עבודתי (מורה לחינוך מיוחד בתיכון).רופא המשפחה יעץ לי לפנות להתייעצות אצל נוירולוג מומחה. האם אכן עלי לפנות לנוירולוג או לכיוון אחר?
    חשוב לציין כי בסוף שנת הלימודים בשנה שעברה מצבי היה דומה מאוד לזה שכעת,אך בזמן החופשה חל שיפור ניכר,בהדרגה במהלך החודש הראשון העצמה פחתה ובחודש השני הפסיקה לחלוטין.כעת,כאמור,המצב שוב חזר ואני מאוד מודאגת.
    לתשובתך בהקדם אודה

בברכה
    IDI

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

נראה שהבעיה שלך היא הפרעת שינה. אני מניח שבסופו של דבר תצטרכי להגיע למעבדת שינה. יש מעבדות שינה ברוב בתי החולים בארץ, ואני מניח שגם בקופות. יש גם נוירולוגים שמתמחים בהפרעות שינה. את בהחלט יכולה להתחיל בבדיקה אצל נוירולוג , אך סביר להניח שהוא יפנה אותך למעבדת שינה או אולי ינסה טיפול תרופתי לפני כן.

בברכה

ד"ר רון דבי

עדי רם
    משתתף

לד"ר רון דב שלום

תודה לך על תשובתך.
    איך אוכל להגיע לנוירולוג שמתמחה בהפרעות שינה?
    אני חברה בקופ"ח מכבי (מגן זהב).האם עלי לבקש הפניה מהרופא הנוירולוג אליו הפנה אותי רופא המשפחה?

בברכה
    עדי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

עדי שלום
    את יכולה לבקש הרופא המשפחה או מהנוירולוג. לדעתי, לא צריכה להיות בעיה, ואפשר להגיע למעבדת שינה דרך הקופה.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.