מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #19067

  שלום ד"ר דבי
  לפני חודש וחצי ,נרדמו לי כמה אצבעות בידיים.
  אחרי שבועיים התחילו ברגלים אם חולשה שקשה לתאר במילים. האתי עושה ספורט כל יום הולכת 5 ק"מ. להט זה התחיל להחמיר לי. וזה הגיע עד החזה. מכף רגל כלפי מעלה . אושפזתי באסף הרופא.ואחרי שבוע שוחררתי אם כדורים של ליריקה. המצב הלך והחמיר ושוב אושפזתי. והרופאים החליטו לתת לי אירוי של vieg השאלה שלי האם אני יחזור לעצמי? אשמח לתשובה

  #19074
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  גיליאן ברה

  שלום

  תלוי כמובן מה האבחנה. אם אכן מדובר בתסמונת ע"ש גיליאן ברה רוב הסיכויים שתחזרי לעצמך, בפרט כמובן שבמקרה שלך אני מבין שמדובר בתמונה קלה יחסית, ללא חולשת שרירים. צריך רק לזכור שזה תהליך שלוקח זמן, במיוחד הפרעות התחושה עשויות להימשך לעיתים גם מספר חודשים.

  בברכה

  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #19075

  שלום לך ד"ר דבי.
  אכן הרופאים אמרו לי שאצלי יחסית זה קל. כמו שאבנתי מהם. אנשים נשארים נכים אני שבועיים אחרי אישפוז באסף הרופא. עדיין יש לי נימול בידיים וברגליים. רק באישפוז השני הם קבלו אישור ממשרד הבריאות .לאכר מכן הם התחילו את הטיפול של 5 ימים בתרופה . eivg נראה לי שכחה קוראים לתרופה .מחוברת למוניטור. ול 25 מילגרם ליום.זה עזר תודה לצוות המדהים של אסף הרופא. ושוב השאלה מה זה כמה חודשים. נ.ב. אכשיו אני מטופלת בשיקום . האם זה יעזור לי בזמן.
  תודה לך ד"ר דבי
  על התשובות
  המשך יום קסום שיהיה לך

  #19076
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  גיליאן ברה

  שלום

  קשה לדעת בדיוק כמה זמן זה יקח, מה שחשוב זה שתחזירי לתפקוד מלא כמה שיותר מהר, גם אם יש לך תחושות כאלה ואחרות. זה לא אמור לעצור בעדך.

  בברכה

  ד"ר דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.