מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    shiran
    משתתף

היי ד"ר
    אז ככה.. לפניי כ-3 שנים שהייתי חיילת עברתי הפלה מלאכותית עקב שארית נאלצתי להישאר בביה"ח לאשפוז של 4 ימים עם אנטביוטיקה של 6 כדורים ביום למניעת זיהומים אותה לקחתי שבועיים. מיד לאחר הפסקת נטילת האנטביוטיקה החלו לי כאבים מוזרים בגוף, שכן הכל קישרתי לטראומה שעברתי מבחינה נפשית ופיזית אחרי 4 חודשיים נשלחתי לראומטולג שלאחר בדיקה של נק' בגוף הוחלט שיש לי פיברומאלגיה יש לציין שאת כל מהלך הבדיקות עשיתי במסגרת צבאית. הוא לא הגדיר לי כל כך מהי המחלה וציין שאני צריכה לעשות אירוביץ היום 3 שנים לאחר המקרה התעוררו הכאבים מחדש בעוצמות קשות שמלווים בגירודים בגוף, נשירה כרונית,ויתרה מזו יום שבת אבחנו לי פציאליס לאחר שהתעוררתי ולא הרגשתי את צד שמאל בפניי. אני יודעת שמכיוון שלא נבדקתי את כל הבדיקות האפשריות לאבחון הבעיה כי הכאבים במהלך 3 שנים היו לסירוגין רק בחצי שנה אחרונה החמרה. מקריאה דיי מעמיקה על כל המחלות ייתכן ומדובר במשהו עצבי כי אם זה היה פיברו לא הייתי מקבלת את הפציאליס, יש לךציין שבדיקות דם כלליות כולן בטווחה הנורמה חוץ מ עערך שהיה גבוהה בזמן הצבא aslo-515 וכרגע הברזל בדם 11.4 אני זקוקה לטיפול אני בת 23 צעריה מאוד וצריכה עזרה ואבחון מקצועי… האם הפציאליס יעבור אני מטופלת בסטרואידים וזובריקס והדרגה של זה דיי קלה לפי אבחון הרופאים…האם יש קשר בין כל המקרים הנ"ל? אשמח להגיע אלייך כמה שיותר מהר

דר רון דבי
    מנהל בפורום

פיברומיאלגיה, פציאליס

שלום
    פציאליס אינו קשור כמובן ל- פיברומיאלגיה , אלא מדובר בדלקת של עצב הפנים שבד"כ חולפת. כמובן שיש לטפל בחוסר הברזל, יתכן שזה אף קשור לנשירה. לגבי שאר הסימפטומים, יש כמובן לבדוק אם זה פיברומיאלגיה או בעיה עצבית אחרת. אני מניח שעברת כבר בירור, והמחשבה היא שיש לך פיברומיאלגיה , אך כמבון אפשר לבחון זאת בשנית.

בברכה וכל טוב

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.