מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #21795
  שחר
  משתתף

  שלום.
  אני בן 26. רובו של שריר החזה הימני שלי כבר אינו מפקד. אני לא יכול להפעיל את רובו. חלקו העליון של השריר הזה גדל (בהשוואה לשריר החזה השמאלי העליון) כפיצוי לחלק הלא מתפקד. זה תהליך איטי מאוד שנשמך כבר כמה שנים.
  הבעיה היא שבשנתיים האחרונות התחילו אצלי קשיי נשימה שגם הולכים ומחריפים. אני כבר בקושי מסוגל לנשום עמוק. ונעץ הסופי שבגינו אני כותב פה הוא שבחצי שנה האחרונה יש לי קפיצות קטנות לאורך כל שרירי הגפיים כולל הגלוטסאוס אבל לא כולל כפות הידיים והרגליים. כמות הקפיצות היא גבוהה מאוד, בכל דקה אני מריגש לפחות שלוש קפיצות. ברגל שמאל היתה לי הרגשה קבועה שדומה לרטט של פלאפון במשך יותר משבוע.

  אני מעשן כבר שמונה שנים. בשנתיים האחרונות אני לא עשינתי יותר מ4 ביום.
  אני לוקח 60 מיליגרם ריטלין ביום.
  אני משתמש בטיפות אף לפחות עשר שנים בכל ערב.

  אין לי אילו שהם היחלשויות בשרירי הגפיים. הבעיה העיקרית היא הקפיצות בשרירים, חלקו התחתון של שריר החזה הימני שלי פשוט לא קיים ושממש קשה לי לנשום עמוק.

  אשמח לשמוע דעתך. תודה רבה.

  #21796
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  צריך כמובן לברר מה הסיבה לדלדול האסימטרי של שרירי החזה שלך. האם מדובר בבעית שריר או בעיה עצבית?. בכל אופן, אתה צריך לעבור בירור נוירולוגי, כולל בדיקת EMG, וכמובן הערכה לעניין.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

  #21813
  שחר
  משתתף

  תודה על התשובה.
  לדעתי הבעיה היא לא בשריר כי פשוט רובו לא עובד. גם כשהייתי מתאמן הוא לא גדל. חלק קטן מאןד ממנו נשאר פעיל. אי אפשר להרגיש התכווצות ברובו

  #21820
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  קשה לדעת מה הסיבה. אתה צריך להיבדק. מציע שתפנה לנוירולוג בקופה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.