מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום!!זה שגיא ומבחינת מערכת העצבים אני פשוט הולך ודועך.יש עייפות קשה מאוד וחולשה בגפיים.יש תחושת שריפה באיברים רעד בעת ביצוע פעולה וקושי אמיתי לעמוד על הרגליים ללכת או לעלות מדרגות.אפשר להאגיש עיקצוצים צריבות ונימולים מכל מקום בגוף.יש טיקים בשוקיים ומעות שרירים כואבות.יש מעורבות אוטונומית-יש אימפוטנציה מוחלטת לעיתים חוסר שיווי משקל כיווץ לזק בצדעיים בפנים ובצוואר שנלווה ברעד לעיתים.יש עיקצוצים בכל בית החזה וכיווץ של שרירי בית החזה.כאשר אני מנסה לעשות הליכה או כל דבר אחר מופיע עיקצוץ בבית נחזה וקושי לנשום.כל התחושות הכואבות ממערכת העצבים ההיקפית לא פוסקות-עיקצוצים ונימולים בשרירים.כאשר מרים את הקול שלי מרגיש לחץ ברקות.רופא כלי דם שהייתי אצלו 5 פעמחם אמר שזו לא בעיית כלי דם אלא איזה כיווץ נוירולוגי .יש בעיות זיכרון ודקירות פשוט כואבות בשרירים.אין שנייה של שקט במיוחד בגלל שמורגש כיווץ אוטונומי של כלי הדם ואיתו הלחץ הבלתי פוסק ברקות ומאחורי האוזניים שמלווה גם בנימול מעל העיניים וטישטושי ראייה.יש קושי בסיבוב הצוואר ובהחזקתו.כאשר אני קם מהשינה אני לא מרגיש את הרגליים כאילו העצבים "קרים".במשך שנה פלוס קיבלתי גם טיפול פביכיאטרי בגלל הדיכאון שמתלווה לתקופה .אך אני פיזית מרגיש תפקוד לקוי של מערכת העצבים.כל יום יותר גרוע מקודמו.יש התכווצויות שרירים ויש שינויי צבע בעפות הרגליים.מופיעה אותה דיסקולרציה בידיים כל הזמן אני פשוט סובל.כחלק מהדיכאון שמתלווה אני מקבל ליתיום ודפלפט אך זה לא עוזר שוב לטעמי כי יש דיכאון אך הטריגר הוא ממערכת העצבים.אני יושב ורגליים נרדמות מעקצצות וכאשר קם יש סלרחורת.העייפות כבר מתחילה בשעה מוקדמת בערב ואני בדרך לאבד את העבודה ללא אבחנה.יש דקירות כואבות בצוואר ובדיקת הסיבים הדקים שלי היא ב19/11.יש נימולים בפנים וחום גוף נמוך.מפריע תחושת הבעירה בשרירים והטיקים הכואבים.אני לא עובד לא מסוגל לתפקד כאב וכאיש משפחה.סובל מאימפוטנציה מוחלטת.יש לי כוח לטולי שעתיים שלוש ביום לדברים אלמנטריים.כמו ען מופיע רעד בידיים וברגליים וכאשר מנסה לצחוק יכול להופיע גם רעד בשרירי הבטן.המשפחה ואני נואשים היינו אצל עשרות רופאים ונוירולוגים אך אני הולך ודועך.אני שוב מבקש ממך שתיקח את המקרה שללי כמקרה מיוחד ותזמן אותי אליכם לוולפסון.א י גם לייב לקבל משהו שיעביר לי את הכאבים העיצביים הבלתי נסבלים האלה.הקושי לעמוד על הרגליים לדעתי נובע מכיווץ אוטונומי פשוט יש רעד בזמן שאני עומד.אני מבקש את עזרתך בכל לשון של בקשה.אני פיזית מרגיש כיצד מערכת העצבים מתנהגת "לא נכון"מיום ליום אני מאבד יכולות פיזיות ויש התקצרות של השרירים בקצות הגפיים אנא עזרתך בכל לשון של בקשה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.