מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #21022
    עופרי
    משתתף

    אני בת 20 חיילת בקורס קצינים, סובלת מהתעלפויות חוזרות.
    לאחר בירור צבאי- בדיקת טילט תקינה, eeg תקין, אקו לב והולטר תקינים.

    אובחן וזו וגל סינקופה.

    האירועים החלו לפני כשנה וחצי, ברובם אין איבוד הכרה אלא רק נפילה לרצפה, טשטוש וסחרחורת. בעיקר לאחר מאמץ גופני. אין מרווחים קבועים, אך כרגע בקורס יש נפילה פחות או יותר אחת לשבועיים- שלושה.
    לאחר מפגש עם נוירולוג צבאי נאמר כי אין צורך כרגע בטיפול תרופתי. אלא לנסות להעשיר את התזונה במלח, לשתות הרבה והימנע מ "מצבי קיצון".
    בסוף הקורס שאני נמצאת בו עכשיו, בעוד כארבעה שבועות, אשתבץ כקצינה בצהל.
    בשלושת השבועות האחרונים בקורס אני מצליחה להבין מתי מגיע הפרודרום ולהימנע לבד ממצב של עילפון או קריסה.
    האם מבחינה רפואית יש מגבלה כלשהיא לסיים את הקורס? במצב הנוכחי הזה, כשאני מצליחה להימנע ממקרים כאלו.

    תודה מראש
    עופרי

    #21029
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    לפי התיאור שלך לא נראה לי שיש סיבה שתמנע ממך לסיים את הקורס. התעלפויות הן דבר שכיח למי וקשורות בד"כ לירידה זמנית בקצב הלב. כפי שאמר לך הנוירולוג, רצוי מאוד לא להתחיל טיפול תרופתי, אלא אם אין ברירה.
    בהצלחה בקורס
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.