מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום

לפני 8 חודשים שכבתי במיטתי ובתי הקטנה אז בת 9 חודשים זרקה את ראשה לאחור בחוזקה ונתנה לי מכה מאוד חזקה באף.מיד ישבתי והאף שלי דימם. הרגשתי סרחורות והרגשתי שאני הולכת להתעלף אז מהר קראתי לבעלי שיקח אותה ממני ומיד נשכבתי על הגב.(מתקופות ההריון היו לי כמו תחילות של התעלפות ,מאופיין בסתימת אוזניים ,סחרחורות ורואה שחור) אז ידעתי שכדאי לשכב ושירימו לי רגליים.רק שהפעם קרה משהו משונה שלא קרה לי אף פעם :רגליי התחילו לרעוד וראשי גע במהירות מצד לצד ואני חצי בהכרה ולא יכולה לשלוט על התנועות האלו.אחרי כמה שניות זה עבר.
    לפני 3 חודשים חטפתי איזה וירוס של שילשולים ולא אכלתי בבוקר.כשקמתי כדי לשטוף פנים הרגשתי סחרחורת אז מיד התיישבתי בריצפה ושוב אותו התקף של רעידות בכל הגוף בלתי נשלט רק שהפעם בגלל שישבתי ולא שכבתי עשיתי לי נזק בצוואר שהוא כבר תפוס 3 חודשים וכחולים בזרועות מהתנועות הבלתי נשלטות שדפקו כנראה בקיר.רציתי לדעת האם זו אפילפסיה?
    אני נורא מודאגת שהתקף כזה יתקוף אותי באמצע שומקום.תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אפילפסיה

שלום

אפילפסיה הגורמת לתנועות בלתי רצוניות בארבע הגפיים מלווה כמעט תמיד באיבוד הכרה, ובחוסר זכרון מוחלט לאירוע – מה שלא היה אצלך. כך שלמעה העובדה שהיית בהכרה ואת זוכרת היטב את ההתקף ויכולה לתאר אותו היא נגד אפילפסיה. בכל אופן כדאי גם שתתייעצי עם נוירולוג מאחר שהיעוץ בפורום הוא כמובן לא תחליף לבדיקת רופא, אלא יותר מתן כיוון כללי ולא טיפול רפואי פרטני.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.