מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    magal101
    משתתף

אני מקווה שזה בסדר לפרסם גם בפורום הזה- פרסמתי גם בפורום נוירופתיה.

אני בן 42, בריא ללא שום מחלות רקע.
    לפני כחצי שנה היה לי עיקצוצים בכף יד והרשמת רדימות, מה שעבר לאחר כמה ימים.
    כמו כן כשרצתי או הלכתי הרבה, היו נרדמות לי אצבעות הרגליים או שהיתה תחושת נפיחות לא ברורה.

לפני כשלושה חודשים הופיעו אצלי בעיות של עיכול כמו גזים, נפיחות בבטן, חוסר נוחות בפי הטבעת ועוד.

במהלך הזמן האחרון אני חווה הירדמויות בכף רגל שמאל, תחושות של נימול, שריפה וצריבה בעיקר במגע של הגרביים והנעליים ובמגע עם הרצפה.
    זו תחושה כאילו אני הולך על סיכות-ממש עד כדי חוסר יכולת ללבוש נעליים. אני גם מרגיש שזה מתחיל לטפס מעלה לקרסול ולשוק.
    כמו כן יש לי בכף יד ימין תחושות מסוימות של נימול והירדמות, אך בעוצמה הרבה יותר פחותה ממה שקורה ברגל.

אתמול והיום התחלתי להרגיש תחושות דומות גם בכף הרגל השנייה, בעיקר באצבעות אבל זה הרבה פחות. כמו כן שמתי לב שיש לי לעיתים הירדמויות של היד במהלך השינה.

האם זו נוירופתיה? טרשת נפוצה? (בעבר היה לי בגיל 29 ראייה כפולה למשך כמה דקות ועבר). התחושות הללו, שממש מגבילות אותי, די מלחיצות אותי-קבעתי לנוירולוג בשבוע הבא. איך אפשר להקל על זה בינתיים? תודה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת רדימות

שלום

לפי בתיאור שלך מדובר אכן בסימפטומים נוירולוגיים תחושתיים. האם מדובר במצב של נוירופתיה או טרשת נפוצה או בעיה אחרת או אולי אין מדובר במחלה נוירולוגית – לצורך זה עליך להיבדק על ידי נוירולוג, שיתרשם ממצבך ומהממצאים הנוירולוגים בבדיקה.

בברכה

ד"ר רון דבי

magal101
    משתתף

תודה על התשובה.
    כרגע אני מרגיש את התחושות בשתי כפות הרגליים ושתי כפות הידיים- האם הדבר מסוכן, כי נוירולוג אוכל לראות רק בשבוע הבא. האם זה יכול לחכות?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נוירופתיה

שלום

נראה לי שאתה יכול להמתין לתור לנוירולוג, כדאי שתתייעץ בעניין עם הרופא שלך.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.