מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שלומי
    משתתף

שלום דוקטור,
    לפני כשלושה חודשים, אולי בעקבות צריכה של תוסף מזון (חלבון), התחלתי לסבול ממספר תופעות שפגעו פגיעה אנושה באיכות החיים שלי.

בתחילה, כשהתחילו להופיע הסימנים הדבר העיקרי שהפריע לי היה כאב בטן פתאומי משתק, ובנוסף אליו שמתי לב שפתאום איני מסוגל לצחוק בכלל,
    לא מבדיחות, ואף לא מדגדוג (לפני כן הייתי רגיש ברמה גבוהה מאוד לדגדוג). ומעבר לכך איני חש תחושת אושר כלל (לפני כן הייתי אדם מאוד פעיל ומאושר) בחודש האחרון כאב הבטן שכך, אך החליף אותו כאב ראש ממושך ומתסכל.

פניתי לגסטרולוגים רבים, פסיכיאטרים אך ללא הועיל.

האם זה נשמע הגיוני בכלל? האם מוכר משהו שיכול לגרום לתופעה כה משונה?

אני מיועד להתחיל לימודי רפואה בשנה הקרובה ואני לא יודע מה לעשות- כאילו המח שלי מתחנן להרגיש אושר כמו פעם ולכן צועק אליי בעזרת כאב הראש

אם תוכל לשפר את מצבי, אהיה אסיר תודה

שלומי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

לא נשמע לי כתופעה נוירולוגית מוכרת. נשמע יותר תופעה בתחום הנפשי. כמובן שאם הפסיכיאטר לא ימצא דבר, כדאי אולי שגם נוירולוג יראה אותך.

בברכה

ד"ר רון דבי

עברו כ3 חודשים נוספים ומצבי נשאר דומה. פניתי לנוירולוג, עברתי בדיקת איאמג'י שיצאה תקינה ופניתי לפסיכיאטר שלא מצא דבר. האם בכל זאת אולייש לך השערה כלשהי מתחום הנוירולוגיה?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית. יתכן על רקע מתח נפשי. בכל אופן, מאחר שאתה סובל יתכן מאוד שכדאי לשקול טיפול תרופתי שיקל על הסימפטומים.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.