מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום לך.אני מחמיר ולא יודעים למה יש לי לחץ בלסתות ושרירי צוואר.קושי בבליעה וחולשת שרירים קשה בשכמות.כאשר מנסה לבצע משהו עם הידיים מופיע רעד קשה מאוד.רגליי כואבות מעקצצות ונרדמות בלי יכולת לעלות מדרגות או ללכת.יש עויתות כואבות עם כיווצים בשרירים.אובדן זיכרון וחוסר יכולת להתרכז.יש לחץ בלתי נסבל בפנים צוואר ושרירי חזה.אימפוטנציה מוחלטת ורעד בכל השרירים כולל שרירי הבטן.ידיי ורגליי מחווירות וכן חיוורון בפנים.לא מסוגל יותר לבצע שום פעולה עם הידיים והלחץ בשרירי הצוואר מוביל עד ליץכיווץ בצדעיים טידטושי ראייה וקפיצות שרירים בפנים ובצוואר.בית החזה מעקצץ ומתכווץ.הדכמות פשוט חלשות וידיי רועדות.התחלתי לאבד ממשקלי ויש הופעת דקירה בבון מצד שמאל.cpk תקין וכן שוב בדיקות דם תקינות.נימולים בפנים וקושי לעמוד על האגליים יש רעד פשוט.כשאני אוכל נשארים פירורים בגרון בגלל הקושי לבלוע ושריריי פשוט שורפים.אני סובל מחולשה ועייפות קשה וחוסר יכולת פיזית.האם לא צריך לעשות ביופסייה של השריר.אני פשוט נגמר מבחינה שרירית.ניתן לראות שינוי חיצוני בגוף ואני פשוט פשוט נגמר.זה אחד הסיפורים הקשים.קר לי בגפיים וזה פשוט סיפור קשה.מידרדר מיום ליום.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    העדר ממצאים לאורך זמן זה סימן טוב, כי אילו היה מדובר במחלה נוירולוגית כבר היו ממצאים. לא חושב שביופסית שריר תעזור לך. מבחינה נוירולוגית למעשה הבירור שלך הושלם, ולא נמצאה מחלה נוירולוגית. אתה אולי זקוק לטיפול במסגרת מרפאת כאב או אפילו במסגרת שיקום.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.