מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר רון דבי היקר זה שוב שגיא אני בפלאפון 0544550387,מקווה שתוכל לדבר איתי.המצב הולך ומידרדר כאבים קבועים בלסתות ,מעל האוזניים צוואר ושכמות.יש נימול בפנים וכאשר אני קם משינה ההרגשה היא פשוט נוראית תחושה שלא יודע איפה נמצא עם עקצוצים בפנים ובבית החזה.ישנם טיקים שמורגשים בפנים עם תחושת לחץ קבועה בלסתות כמו כן טיקים באיזורים נוספים בגוף לעיתים בשרירים גדולים.סובל מאובדן זיכרון לא מצליח להתרכז ועייפות קשה מאוד.בשבוע האחרון משהו חדש במעבר מעמידה לשכיבה או הפוך ובזמן סיבוב מהגב לצד במיטה מרגיש מין סחרחורת או נידנוד של הראש.הלכתי לבדוק לחצי דם בכמה מצבים ואין בעייה של לחץ הדם.מרגיש צריבות בשרירים גם בשרירי הצדעיים עם טיקים מעל האוזניים בקיצור אין חיים ואני חושש התחושה היא שהמוח מתנוון ומערכת העצבים לא מתפקדת כראוי.אני אב ל4 ילדים ונורא רוצה את חיי בחזרה,אני נואש יש נימולים בזרועות מהכתף עד למטה וגם ידיים נרדמות בזמן השינה אבקש את עזרתך כמה שיותר מהר.אבקש לציין שבגלל הירדמות הידיים והרגליים הייתי אצל רופא כלי דם שאמר שהכל תקין.נואש ומחכה לעזרתך

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    ברור שאתה זקוק לטיפול, אך לא בגלל מחלה נוירולוגית. ככל הנראה מדובר בבעיה פסיכוסומטית, שזו כמובן בעיה לכל דבר ועניין ויש לטפל בה, אך הטיפול צריך להיות משולב על ידי פסיכיאטר, פסיכולוג, קבוצת תמיכה, טיפולים משלימים, טיפול התנהגותי, אולי היפנוזה. הבדיקות הנוירולוגיות שלך היו תקינות, ולא מצאתי איזה עדות למחלה נוירולוגית. אבל כמובן שאתה זקוק להתערבות וסיוע, אין ספק בכך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.