מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    א.ע
    משתתף

שלום ד"ר.
    לפני כחודש בדיוק כתבתי לך א ההודעה הבאה:
    שלום רב.
    בת45 בריאה בד"כ.סובלת למעלה מ20 שנה מכאבי ראש שהתדירות שלהם הולכת וגוברת.לפני שנה וחצי נמצא ממצא ב MRI באונה פרונטלית משמאל.הממצא מזה כשנה וחצי ללא שינוי.לדברי 2 נוירוכרורגים בכירים יכול להיות שקיים שנים ואינו קשור לכאבי ראש.
    לפני כשנה היתה לי תקופה שסבלתי מתחושת רעד ופסיקולציות בכל הגוף שנעלמו לבד לאחר חודשיים בערך.
    בחודש האחרון חזרו לי רק ברגליים.ממש ניתן לראות כמו גלים קטנים הבאים והולכים.
    בדיקות הדם שלי {כימיה,תדש TSH' B12 )תקינות.
    כמו כן יש לציין שאני צועדת 6 ק"מ מידי יום.לאחרונה החלתי בפילטיס{אולי זה גורםלשרירים להגיב כך]איני סובלת מחולשת שרירים."
    חלף חודש ועדיין קיימות התחושות המוזרות הנ"ל ברגליים.
    בנתיים נבדקתי גם ע"י פרופסור מומחה ברפואת המשפחה בשל כאבי הראש.בין השאר עשה לי בדיקה נוירולוגית שהייתה תקינה.אבל הוא לא ידע מה זה הרעידות שריר שאני מתארת.יש לציין שלא חל שינוי במצבי אבל הייתי מעוניינת לדעת האם יתכן שהפסיקולציות הללו לא עברו?האם יש סיכוי שזה יחלוף

דר רון דבי
    מנהל בפורום

פסיקולציות

שלום

פסחקולציות או קפיצות שרירים הן תופעה די נפוצה, כמעט תמיד מוחמרות בחלץ נפשי. יכולות להיות ממושכות, יכולות גם לעבור. בד"כ מדובר במצב שפיר ולא סימן למחלה, אך במידה והתופעה נמשכת כדאי כמובן שתבדקי על ידי נוירולוג.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.