מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #25528
  יוני
  משתתף

  שלום,
  אני בן 33 ובדרך כלל בריא.
  לפני כחודש וחצי הלכתי ל2 פגישות אצל כירופרקטור בגלל כאבי גב תחתון. הוא עשה לי 'מניפולציות' בצוואר ומאז החיים שלי בגהנום. אחרי הפגישה הראשונה היו לי מיגרנות כאלו ואחרי כמה ימים גם הרגשתי ממש כאילו עוד שנייה אני מתקצר. אחרי הפגישה השנייה כבר כאב לי בהרבה מקומות והפסקתי ללכת אליו.
  אחרי איזה שבוע הרגשתי עומס עצום של מחשבות רצות ואז הרגשתי כמו משהו 'מתנתק' באמצע המח, כמו שיש 2 סיכות נייר שנפרדות או משהו כזה.
  מאז יש לי המון תחושות מוזרות במח – לפעמים זרמים, לפעמים ניתוקים כאלו, לפעמים תחושה שהמח 'לא שלם'.
  חוץ מזה יש לי עוד כאבים בכל הגוף שלא היו לי – צוואר תפוס מאד (דבר שאף פעם לא היה לי בחיים), שרירים כואבים בגב, ברגליים ובעוד מקומות והרבה numbness.
  עכשיו זה חודש וחצי לאחר מכן ואני מרגיש כאילו שאני לא מתפקד מוחית כמו שתמיד תפקדתי. אני לא זוכר דברים שפעם הייתי זוכר בלי בעיה, 'יכולת החישוב' שלי אני מרגיש ירד באיזה 60 ומשהו אחוז, המח לא 'מקפיץ נתונים לראש' באופן אוטומטי ואני רואה שאני עושה כל מיני טעויות מוזרות שפעם בחיים לא הייתי עושה בחישובים או בלזכור דברים.
  יש לי MRI מלפני כמה שבועות שעשו אמנם לעמוד שדרה מותני (אורתופדית הפנתה) אבל אולי זה יכול לעזור כי יש גם את המח.
  מאד אשמח לדעת מה זה יכול להיות, מה עלי לעשות והאם אמור להתרפא לבד עם הזמן.
  תודה רבה!

  #25532
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  יתכן שחלק מהסימפטומים מקורם בשינויים בעמוד השדרה, אבל לא כל התחושות. בכל אופן, זה לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית, אבל כדאי שתיבדק גם על ידי נוירולוג.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.