מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רינה
    משתתף

שלום,
    מזה כמעט 4 חודשים מרגישה ששריר מתוח ברגל ימין מהברך, ממשיך לשריר התאומים ועד כף הרגל. מסוגלת לעשות את כל פעולות אבל מרגישה שהכל עם יותר מאמץ ברגל ימין לעומת רגל שמאל. בנוסף היו קפיצות קטנות של שרירים בכל הגוף הרבה הרבה זמן ועכשיו זה יותר בכף הרגל. נבדקתי אצל נוירולוג שאמר שהכל בסדר ולא הסכים לעשות לי בדיקת emg. בהמשך גם בדיקה אצל ראמטולוג שהבחין שיש הבדל קטן בין קרסול ימין לשמאל ואמר לבדוק כלי דם ברגל אבל שלא רואה משהו רציני. אני מאוד מודאגת כיוון שהרופאים לא מוצאים מה זה אבל הקפיצות לא מפסיקות ורגל ימין רק מחמירה. עשיתי בדיקה נוירולוגית שוב לפני שבוע אצל רופא המשפחה ששוב אמר שאין כלום אבל אני מרגישה שהרגל מאוד מאוד מתוחה כל הזמן במיוחד בשריר התאומים. חשוב להגיד ששרירי התאומים שלי גדולים יחסית ותמיד היו גדולים. אני אשמח לדעתך מה זה יכול להיות ומה המשך טיפול שאני צריכה לעשות? תודה רבה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית, מה גם שהנוירולוג לא מצא בעיה נוירולוגית. יתכן שמדובר ממתח בשריר עקב מאמץ. אם התופעה תמשיך, והחשד יהיה שמדובר בבעיה בשריר,יתכן שכדאי יהיה לבצע EMG. דרך אגב, גם רופא משפחה יכול להפנות לבדיקת EMG.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.