מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #21619
  דנה
  משתתף

  שלום רב ד"ר דבי
  אני בת 41, אם ל3, בריאה בדרך כלל. לפני כחמישה חודשים אושפזתי באיכילוב במחלקה נוירולוגית עקב "הירדמות" פלג גוף ימין תחתון ונימול ביד שמאל. התחושה הייתה של חוסר רגישות לטמפרטורה (למשל בהנחה של כף הרגל על רצפה קרה) או בטמפרטורה של מים חמים. התחושה הזו מכף הרגל עד לאמצע הבטן באיזור הצלעות.
  במשך 15 ימים עברתי את מרבית הבדיקות כולל MRI, ניקור מותני, CT , ובדיקות דם. בשל החשד שמדובר בהליך דלקתי טופלתי בסטראודים עד לפני בערך כשבועיים. כשחזרה הבדיקה של האקוופורין די שללו הליך דלקתי. בCT התגלה ממצא של דיסק צווארי בולט מאוד ויש ממצא במוח שעדיין לא בטוחים לגביו.
  לגבי הדיסק המליצו על ניתוח. לא בטוחים שזה הקשר לתחושה שלי כי ייתכן והיה שם קודם.
  מאז שיחרורי אני נמצאת במעקב בבית החולים ובחודש הבא בדיקה אצל נוירוכירורג.
  בינתיים התחושות ממש קשות. הרגל עם זרמי חשמל (בעיקר בלילה) ותחושת שריפה וחום בכף הרגל. כמו כן יש לי כאב נוירופטי (קראתי אודות כאב זה וכך הסקתי שזה מה שיש לי) הכאב באיזור הבטן, בגב, ובאיבר המין.
  אני די מיואשת ממצבי. בעצם עד היום לא שללו במיליון אחוז טרשת למרות שלפי הממצאים הם חושבים שזה לא המקרה. הם יותר הולכים לכיוון של הדיסק. ונאמר לי כי אפילו אם אנותח הרגל תישאר כמות שהיא עם התחושות. אשמח לשמוע מניסיונך לאיזה כיוון היית חושב שאני צריכה ללכת? איזה עוד דברים לבדוק? וכמובן כמובן אם יש דרכים להקלה על התחושה הנוראית הזו ברגל. מודה לך מקרב לב ואשמח לשלוח חומר רפואי כנדרש ואף להגיע לפגישת יעוץ

  #21623
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  עברת בירור מקיף במחלקה נוירולוגית באיכילוב כולל בדיקות MRI והערכה נוירוכירורגית, אז אני מניח שאת לא מצפה להתייחסות רצינית למצבך המורכב במסגרת הפורום. הרי מדובר במקרה לא פשוט, שדורש לימוד כל הבירור שעברתי ובדיקה נוירולוגית. מטרת הפורום היא מתן עיצות כלליות, ולא טיפול פרטני.
  כל טוב
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.