מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #15936
    אלמוני
    אורח

    שלום,
    אני בת 36,סובלת מזה כשנה מתופעה של התכווצויות שרירים באיזור הצוואר והפנים, תופעה שגורמת לי לכאבים עזים,קושי בדיבור לקושי באכילה וחוסר תפקוד כללי. תופעה זו החלה לאחר הפסקה של תרופת ויפאקס שאותה נטלתי במשך כ- 4 חודשים בעקבות התקפי חרדה. עבורתי בירור נוירולוגי שכלל CT ּ MRI מח והכל יצא תקין, צילום פנורמי באיזור לסתות יצא תקין. עשיתי מס' טיפולי פיזיותרפיה,עיסויים ,דיקור סיני , היתה הקלה רגעית אך התופעה לא חלפה ואף מחמירה לעיתים בכאבים. הכדור היחיד שעוזר לי לעיתים הוא לוריוואן. הייתי רוצה לדעת האם לדעתך יש סיבה אחרת לכאבים העזים שיש לי? אילו עוד בדיקות עליי לבצע? ואם חלילה תופעות אלה יכולות לעיד על סוג של גידול באיזור הפנים?

    אשמח לתשובתך.

    נירית

    #15939
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    התכווצויות שרירים בפנים ובצוואר

    שלום

    התופעה תתכן מסיבות שונות כולל תופעות לוואי של תרופות, מתח נפשי, או הפרעת תנועה ראשונית. אני מניח שהנוירולוג המטפל שלך יתאים לך תרופה שתקל על הבעיה.

    בברכה

    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.