מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר רון דבי היקר שבת שלום.זה שגיא ואני מספר לך את הסיפור המלא במידה ותרצה להביא את זה להתייעצות,מקווה שבעקבות זה תקבל אותי עוד השבוע לדיון אצלכם או לפגישה נוספת אצלך ביום שני.הסיפור התחיל בחודש פברואר עם טיקים בעין שמאל כעבור יומיים מקרה של ראייה כפולה תוך כדי צפייה בטלויזיה לא ייחסתי לזה הרבה חשיבות.למחרת הלכתי לעבודה בנמל שם אני עובד במשמרות של 24 שעות ויש חדרי מנוחה.לאחר שנחתי קצת בצהריים וקמתי בערב שתיתי נס ועישנתי 2 סיגריות התחלתי להרגיש לא טוב ואמרתי למנהל עבודה שיש לי קצת חוסר שיווי משקל ואני הולך לשכב.בזמן ששכבתי הרגשתי נימול יורד בשני צידי הצוואר ורעד בידיים וברגליים,פינו אותי לרמבם שם עשו לי ct ראש שהיה תקין ובדיקות דם ושיחררו אותי הביתה .בחודש הראשון שאחרי המקרה החל לו מין מחול שדים שהלך והחמיר.התכווצויות שרירים בפנים בידיים,ברגליים וגם בצדעיים,פתאום תחושה של עקצוצים בכל הגוף עם חוסר תאום בהליכה ,קפיצות של לחץ דם ודופק ויכולת פיזית שפשוט הולכת ופוחתת.בינתיים עשן לי בקופה את כל בדיקות הדם וכולן תקינות.הייתי עוד פעמיים במיון במהלך התקופה בגלל דופק גבוה ללא ממצאים.בינתיים קפיצות השרירים המשיכו גם עם קפיצות קטנות בשוקיים ונימולים שלא פוסקים לעתים בכתפיים ולעתים בפנים ובצוואר עם לחץ בלסתות,קושי לבלוע ולחץ בצוואר.היו מקרים גם של מתן שתן בקושי וסחרחורות בזמן שכיבה.הרופאה שלי טוענת שזה פסיכוסומטי אך ביתיים בארבעה חודשים של טיפולים בכל מיני סוגי כדורים וביקורים במרפאת חרדה שום דבר לא השתנה אלא להיפך.בינתיים אני הולך לעבודה שם אני נאלץ למשוך חבלים וכשאני עושה את הפעולה אני מרגיש עיקצוצים לכל אורך הכתפיים עם קושי לנשום.לכל אורך התקופה מתלווה עייפות מאוד מאוד גבוהה הזעות ליליות בכל הגוף,אני מסכים שעם הזמן נןצרה לה חרדה ודיכאון אך היא רק תוצר לוואי של מה שקרה.כיום אני מתקשה לקום בבוקר,יש לי לחץ בלסתות ובצוואר עם נימולים בפנים פשוט בלתי נסבל,אני סובל מאימפוטנציה והתכווצויות ועוויתות השרירים ממשיכות.כמו כן יש ירידה בזיכרון לטווח קצר ,תחושה לעיתים של רטט בשרירים ןהזעה מרובה.אני שומע קליקים בלסתות ובצוואר והדבר שהכי מפריע הוא אותה התכווצות שהייתה בתחילת התקופה בראיזור הצדעיים ופשוט גורמת כל היום לתחושת חוסר התמצאות.בינתיים עברתי גם mri מוח שהיה תקין.אני עובד מצטיין בכל מקום שהייתי בחיים וגם ספורטאי ועכשיו נמצא במצב שאני לא מוצא פיתרון.התחושה היא שמה שקרה לפני 4 חודשים פשוט פגע במערכת העצבים או במוח(לצערי קראתי גם על מצבים של ניוון של המוח).היו מקרים של קושי בבליעה וכאשר אני שומע רעש אני מרגיש אותו בכל הגוף כאילו אין מערכת הגנה.אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה לבדוק את כל התמונה ואם תוכל לזמן אותי עוד השבוע.בתודה מראש ובהערכה שגיא טרוסט.נ.ב-בגיל 19 כאשר הייתי בצבא אחרי דיאטת כאסח שעשיתי השתתק לי עצב וכף הרגל שלי צנחה.הייתי 3 שבועות בבית חולים צבאי וטיפלו לי בעצב בפולסים חשמליים.סליחה על אורך הטקסט פשוט מחפש עזרה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    אין טעם שתבוא לבדיקה נוספת במרפאה, כי בדקתי אותך לא מזמן, ולא חושב שאוכל לקדם אותך במשהו כרגע. אשתדל מאוד לזמן אותך לדיון בוולפסון, אך זה יקח עוד קצת זמן, כי בתקופה הקרובה לא יהיו דיונים בגלל חופשות קיץ וכו'. אני מקווה שלקראת תחילת אוגוסט אזמן אותך. כפי שאמרתי לך, לא התרשמתי מבעיה נוירולוגית אצלך, וגם בבדיקות החוזרות שבדקתי אותך לא התווספו סימנים נוירולוגים, לכן לפחות מבחינה נוירולוגית, אני לא רואה סיבה לדאגה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.