מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26748
  טלי
  משתתף

  שלום,
  שאלתי היא זו: כבר 3 חודשים אני סובלת מזרמים בלתי פוסקים ברגלים . נבדקתי אצל נוירולוג מומחה שאמר שאין עדות לשום מחלה נוירולוגית וזו כנראה רגישות של העצבים. האם סביר שרגישות תתבטא בזרמים בלתי פוסקים לאורך כל שעות היום בלי שיש נזק בעצבים? האם רגישות להבדיל מנזק לעצב לא תתבטא גם בהפוגות של הזרמים לפעמים? האם רגישות כזו יכולה לחלוף מתישהו בהינתן שאני סובלת מהבעיה כבר כמה חודשים..

  #26754
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום,
  רגישות של העצבים הכוונה שהעצבים מייצרים גירויים חשמליים, דהיינו מדובר בפעילות יתר של העצבים. זה יכול לחלוף. בד"כ יש הפוגות. במידה והתופעה ממשיכה, יתכן שיש מקום לשקול טיפול תרופתי על מנת לדכא את הפעילות העצבית העודפת.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #26757
  טלי
  משתתף

  תודה על תשובתך, מה הכוונה בדכ יש הפוגות? אצלי התחושה של זרמים היא כל הזמן ללא הקלה וללא הפוגה כבר כמה חודשים. האם במצב כזה למרות שהבדיקה אצל הנוירולוג הייתה תקינה עדיין יש חשש לנזק לעצבים? אם אין נזק לעצבים האם תרופות לדכא פעילות עודפת הן לשימוש תמידי או תקופה קצרה של נטילת תרופות כאלה יכולה לסייע לפתרון הבעיה?

  #26762
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  תרופות למעשה חוסמות את הפעילות החשמלית העודפת של העצבים שלך , ובכך הן מקלות על התחושה. הן לא מרפאות את העצבים. אבל הן עוזרות.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.