Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה זרמים חשמליים בכל הגוף, נימול, טשטוש ראייה……

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    טרי
    משתתף

עברתי תאונת דרכים ונחבלתי בראש ועוד…
    החבלה גרמה לסחרחורת, ורטיגו, כאבי ראש ,עורף ועוד…..
    בצילומי C.T. הופיעו בלטי דיסק שלא היו קיימים בצילום שבוצע לפני התאונה.
    במיפוי עצמות הופעה קליטה מוגברת בעמ"ש גבי , מותני ועוד….
    בבדיקת MRI מח יצא תקין.
    לטענת הרופאים לא היה באמור כדי להצדיק את הכאבים מהם סבלתי והתלונות שלי בעניין נימול ההירדמות בידיים וברגליים או שטענו שהכאבים הם תוצאה מבלטי דיסק בצוואר ובעיות הקליטה
    המוגברת שהובחנה במיפוי עצמות והמצב הלך והחמיר.
    בינתיים, גם מצב השמיעה החמיר והתחלתי להרגיש בעקצוצים בפנים וכעבור כשבוע חוויתי אבדן
    ראייה טוטאלי בעין אחת לכמה שניות ממש עיוורון ופניתי לרופאת עיניים שנתנה לי לבצע דופלר
    עורקי צוואר. תוך שבוע סבלתי גם מהבזקי ראייה סביב 2 העיניים למשך כ-45 דקות ברציפות והמצב
    היה בלתי נסבל וחשבתי שזה מעייפות, תשישות נפשית ממנה סבלתי עקב תאונת הדרכים והלכתי לנוח . אחרי כיומיים התחלתי להרגיש בבליטות בקרקפת ומאחורי האוזניים וביקרתי אצל רופאת עור שטענה שמדובר בקשקשת ורופא א.א.ג טען שמדובר בבעיה בבלוטת הלימפה וקיבלתי אנטיביוטיה וטיפול נגד קשקשים.
    כעבור כיומיים עבר לילה בלתי נסבל בו התחלתי לגרד את הראש כמו מטורפת כשזה בנוסף לסחרחורת ,ורטיגו ועוד…
    באמצע לילה קמתי וראיתי שהמצח שלי פצוע והעין אדומה כמו עגבנייה ולקראת הבוקר התחלתי
    לסבול צריבה בחצי ראש ורופאת עור חזרה בה מבעית קשקשים ואמרה שזה הרפס זוסטר ואחרי שסיפרתי לה גם על בעיית הבזקי אור והעלמות דשה ראייה והפנתה אותי לרופאת עיניים שמיד
    שלחה אותי למיון שם אושפזתי לכשבועיים ואחרי ששוחררתי ללא המשך טיפול בתרופה נגד הרפס
    חזרתי למיון עיניים עם הרפס שחדר לעין והראייה לגמרי מטושטשת.
    לאור כל האמור הייתי במצב פיזי ונפשי קשה בינתיים ההרפס חלף והותיר אחריו פגיעה בראייה
    עם פגיעה בפוקוס ובראש נשארתי בתופעה של דקירות שמופיעות מידי כמה דקות , חשה בלחץ
    גולגולתי ותחושה של עיוותים בקרקפת כמו מעמורות שלא היו. תחושת הידוק גולגולתי וזרמים חשמליים עם המשך ירידה באיכות השמיעה.
    מזה כשלושה שבועות אני רגישה בזרמים חשמליים בכל הגוף כל פעם במקום אחר וכל זרם כזה
    מקפיץ אותי לפעמים מגיע בחוזקה כמו זרם חשמלי אמיתי.
    בנוסף לזרמים החשמליים יש גם דקיות, נימול, הירדמות ברגליים וידיים .
    בלילה אני סובלת מקישיון בשוקיים מלווים בכאב חזק ויורד לאצבעות כפות הרגליים מה שמחייב קימה ועמידה .
    הדקירות כאמור והזרמים החשמליים בכל הגוף כולל בעין ראש, ועוד…
    ב-MRI מח חוזר שעברתי אחרי ההרפס הובחן אות בחומר הלבן מבה שלא היה קיים ב-MRI שנעשה כחודשיים קודם. בבדיקת דופלר צוואר הובחנו פלאקים בעורקים , בבדיקת קרישיות הובחן LAC חיוב ובדיקת PTT STARGIO עם ערכים גבוהים .
    כל הסימפטומים הגופניים הם נסבלים יחסית להתכווצויות בראש שמידי כל כמה דקות נגרמות מאז
    מחלת ההרפס ועוד כל מיני תחושות לא נעימות ומתישות בעצבי הראש בעיקר בצד בו היה ההרפס.
    האם האמור מצביע על טרשת נפוצה?
    האם הפגיעה בחומר הלבן עלולה להחמיר ומה זה אומר?
    אני נופלת בין הכיסאות בטיפול אצל רופאי הקופה ובקצב בו הדברים מטופלים אני חוששת מנזקים
    כתוצאה מהזנחה אודה לך באם תכוון אותי האם בפנייה באופן פרטי לנוירולוג מומחה הטיפול יהיה
    אחר מזה הניתן בקופה?
    הנוירולוג בקופה עושה בדיקה נוירולוגית שטחית רואה שמה שמבקש בסדר יחסית וקובע שהכל בסדר האם יש בבדיקה כזו כדי לשלול את כל מה שאני מרגישה וחווה ?
    יש לי הרגשה שרק אחרי שאגיע על קביים , אאבד יד או רגל או לא יודעת מה צריך לקרוא כדי שמה שעובר עליי יזכה להתייחסות מה צריך לקרוא? כמעט לא ישנה, קושי במתן קיבה ובעיות במתן שתן
    ויצוין שגם באזורים אלה אני מרגישה בזרמים חשמליים ועוד ועוד …..
    סליחה על אריכות הטקסט .
    נא המלצתך, דעתך …
    בברכה טרי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    את מתארת מגוון תלונות שאני מניח שלרופאים שטפלו בך היה קשה לייחס למחלה מסויימת. בכל אופן עברת בירור אצל מספר רופאים כולל באישפוז, וכולל MRI כך שבוודאי מסגרת הפורום היא לא תחליף במקרה שלך. ישנם נוירולוגים טובים בקופ"ח. אני מסכים שאת זקוקה להערכה נוירולוגית יסודית, על מנת להחליט אם מדובר בבעיה נוירולוגית.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.