מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שירה
    משתתף

ד"ר דבי שלום רב,

התכתבתי עמך רבות, וכן הייתי אצלך הן במרפאתך והן בבי"ח וולפסון בענייני, להזכירך, לגבי נימולים זרמים (פחות או יותר כך אני יכולה להגדיר את הסימפטומים שלי, אף על פי שאני מבינה כי זרמים זה משהו שבא והולך כזרם אך אצלי (איני יודעת לגמרי להגדיר הסימפטומים) זה קבוע 24 שעות ביממה גם בלילה בשינה כמובן, זה התחיל באזור החזה/שד/צלעות בצד שמאל, וכעבור כחודש עבר התחלתי להרגיש זאת גם באזור ידיים, רגליים ואפשר להגיד כמעט בכל הגוף.

נעשה בירור, ובMRI : אות גבוה מD6-D10 יכול להתאים להרחבה של התעלה המרכזית.

הייתי אצלך בבי"ח וראית כמובן הדיסק יחד עם פרופ' שדה אשר שלל כל בעיה בממצא הנ"ל והממצא אינו רלבנטי לתלונותיי.

התחלתי עפ"י המלצת לשתות ליריקה כי הכיוון שלך היה כנראה בעיה בסיבים הדקים.

כעט אני שותה כעשרה (10) ימים ליריקה במינון של 150 מ"ג אחד בוקר ואחד ערב.
    הסימפטומים נשארו כפי שהם!

שאלתי:

האם יש בדיקה לבדוק האם אכן זה מהסיבים הדקים?

האם יש לדעתך טעם בבדיקה כזו?

כמה זמן עלי לשתות את הכדורים על מנת לדעת שזה הכיוון בכלל???(הרי אני מרגישה עדין את אותם תחושות אחרי עשרה ימים בינתיים).

במידה וזה אכן הכיוון, לא הייתי צריכה להרגיש הקלה מסויימת?

מי אמור לעקוב אחרי, איזה רופא הכוונה באיזה תחום? בעת לקיחת הכדורים הנ"ל, והחלטה לגבי אבחון הבעיה הנ"ל?

האם לדעתך עלי לבדוק כיוון אחר? כי הרי נשללו בעיות אורטופדיות וניורולוגיות אני מבינה.

מכיוון שהשארתי הודעה טלפונית אצל מזכירתך, ולא חזרתם אלי, אני שואלת את השאלות אם כך דרך הפורום.

אשמח לתשובתך.

ב ב ר כ ה

שירה לצורך הענין בפורום.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    על מנת להחליט שהליריקה לא עוזרת צריך לנסות לפחות חודש. אם לאחר מכן לא תהיה כל תגובה, ניתן להחליף לתרופה אחרת. הסימפטומים שלך הם נוירולוגים, לא כל בעיה ניתן להדגים בבדיקות. בנוגע להמשך טיפול תרופתי, תוכלי לדעתי לעשות זאת על ידי נוירולוג בקופ"ח.
    בברכה
    ד"ר דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.