מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    לוטם בשי
    משתתף

אני בת 20. מזה כחודשיים אני מרגישה זרמים בשוק ובכף רגל שמאל, ולפעמים גם בשוק ימין. לעיתים קרובות קורה שהרגליים נרדמות לי בישיבה וכשאני קמה, קשה לי לדרוך עליהן. קרה אף שנרדמה לי רגל שמאל לכל אורכה מהאגן ומטה. ואז אני מרגישה כבדות ברגל. כמו כן, אני מרגישה זרם בכף יד ימין.כשאני במצב שכיבה אני חשה זרמים רבים מהרגיל. מהי תופעה זו ואילו בדיקות עלי לעשות?

תודה על תשובתך המהירה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת זרמים

שלום

תחושת זרמים מקורה בגירוי כזה או אחר של העצבים. הדבר שאת צריכה לעשות זה להיבדק על ידי נוירולוג שיעריך את מצבך, ואת הסיבה לתחושות שלך.

כל טוב

ד"ר רון דבי

לוטם בשי
    משתתף

שלום ד"ר דבי

בהמשך לפנייתי הקודמת, נבדקתי אצל נוירולוג והבדיקה היתה תקינה. ביצענו בדיקת EMG – של העצבים – תקינה.
    לאחרונה התווספו לזרמים גם כאבי שרירים בגפיים וכאבים בצד האחורי של הראש. נבדקתי ע"י אורתופד, ביצעתי בדיקת דם ונמצא כי יש לי מחסור בויטמין D.(הטווח בין 75-250, ולי יש 32)

אני ממש מוטרדת מהעניין. זה ממש מדאיג אותי!

האם המחסור בויטמין D הוא הגורם לכאבים הבלתי פוסקים והמעיקים בשרירים? ואילו בדיקות נוספות אתה ממליץ לי לעשות?

אשמח לקבל את ייעוצך,
    תודה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת זרמים

שלום

לא חושב שהרמה הנמוכה של ויטמין D קשורה לסימפטומים שלך. לא תמיד מוצאים סיבה לסימפטומים תחושתיים. זה שבדיקת הנוירולוג הייתה תקינה זה כמובן טוב, כי זה שולל למעשה בעיות נוירולוגיות משמעותיות. בנוגע להמשך הבירור עליך להתייעץ עם הרופאים שמטפלים בך.

כל טוב
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.