מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Luna
    משתתף

לפני כ8 חודשים נחבלתי בצדו השמאלי אחורי של הראש במהלך ספורט (נתקע בי גלשו כבד).
    חשתי כאב גדול, ונפתח לי הראש (שטחי, ללא הדבקה או תפרים). לאחר 24 שעות החלו תופעות של זעזוע מח. רגישות לאור וקול, בחילות, סחרחורות, נימולים בכל צד שמאל. פנים יד רגל. פגיעה במערכת העיכול: צרבות, שינה אחרי אוכל וכאבים ברום הבטן (הייתה נטיה כזו קודם למכה- אך התחזקה מאוד). לא יכולתי להוריד את הראש ולסובב אותו לאחור הסימפטום המשמעותי והמכריע ביותר הוא חולשה חזקה בשרירים ובגוף כולו.. כאילו הגוף נרדם. ביצעתי סי טי מאמ אר אי מוח וצוואר שנמצאו תקינים מלבד בלטי צוואר קלים וסינוסיטיס. אני מנסה הרבה שיטות טיפול פיזיותרפיה, כירופרקטיקה, אוסתאופתיה, קרניו סקר, שמטיבות מאוד עם התופעות אבל החולשה הגדולה נשארה ברוב הזמן וכמובן שאני נמנעת מכל סוג שהוא של ספורט 1. בגלל החולשה 2. כל תנועה שמדמה זעזוע קטן מחזירה את התופעות או חלקן. אני ממש מתוסכלת ומבואסת כי הייתי אדם מאוד פעיל וכרגע זה מפריע לי אפילו ברמת התפקוד היומיומי- עבודה וכדומה. וגם מבחינה כספית אני משקיעה עשרות אלפי שקלים כי אחרת אני לא מתפקדת. זהו. אשמח לעצה, כיוון, מה עוד אוכל לעשות ולנסות. תודה רבה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נראה שמדובר במצב פוסט-טראומתי עקב החבלה.מאחר משדובר בין היתר בסחרחורת שקשורה להנעת הראש כדאי שתפני למרפאת סחרחורת. ישנם טיפולים כמו פיזיותרפיה וסטיבולרית שיכולים לעזור במקרים מסויימים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.