מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #24886
  בני
  משתתף

  שלום,
  אני בן 35, כבר כמה שנים סובל מחולשה בצד השמאלי של הגוף שבאה מידי תקופה ומשתלטת עלי ושוב חולפת, כאשר בפעם הראשונה זה נשאר לי הרבה זמן והיו לי כמין כאבים באיזור הלב (לא ממש כאב אלא חולשה) עם הזרוע שנתנו לי הרבה לחשוש מבעיות לב, ואחר בדיקות כוללות בלב (אקו לב, אולטר 24 שעות, ואקג מאמץ) שהתבררו כתקינות ניסיתי להוריד לי את זה מהראש. (פעם היה לי לחץ מאוד חזק בחזה בלילה, ואמרו לי כנראה זה ריפלוקס, ואחר בדיקה הגסטרו אמר לי שיש קצת ריפלוקס).
  אלא דעדיין באים מידי פעם תחושות מוזרות אלו בצד שמאל (כולל ברגל) המלוות בחולשה כללית ועייפות חזקה, קצת סחרחורות ולפעמים גם לחץ בראש, שגורמות לי גם לחוסר מצב רוח.
  עוד אציין כי לא מזמן השתתפתי במשחק כדורגל אלא שאחרי 10 דקות של מאמץ וריצה הרגשתי לא טוב ולחץ בראש ואמרו לי שאני מאוד אדום וכו', ולקח לי הרבה זמן (כשעתיים) להתאושש.
  בדקתי לחץ דם הוא היה תקין, רק לפעמים אומרים לי שהדופק שלי קצת נמוך (אני לא עושה הרבה ספורט כלל). בדיקות דם גם בדרך כלל תקינות (חוץ ממחסור בפותסיום או מגנזיום וכיו"ב).
  יש לי קצת תחושה שזה קשור יותר לעצבים או לשרירים. בדיקות נירולוגיות אף פעם לא עשיתי.
  אשמח לקבל הכוונה מכם

  #24899
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  התיאור לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית. בכל אופן, אם הסימפטומים ממשיכים, כדאי אולי שתיבדק גם על ידי נוירולוג על מנת לשלול בעיה בתחום זה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.