מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי
    משתתף

לד"ר דבי שלום
    באחרונה אני חש תחושה של חולשה בשרירים אחרי פעולות פשוטות יחסית. אחרי מנוחה מלאה בדרך כלל המצב משתפר עד המאמץ הבא. התחושה היא שהשריר חלש ולפני יומיים אף שריר הרגל החל לרעוד באופן לא רצוני אחרי שהפעלתי מאמץ בעת החלפת גלגל ברכב.
    לפני כחודש היה לי כאב גרון ונטלתי אנטיביוטיקה בהוראת רופא.
    לפני שבוע וחצי פניתי למיון ונבדקתי לאחר אשפוז לילה על ידי נוירולוג בכיר. בדיקות הדם כולל ניקור מותני היו תקינות, למעט b12 נמוך (204). הרופא העריך שהתחושות קשורות במחסור בוטמין (ולא gbs). קיבלתי זריקה אחת לפני השחרור והנחיה להמשך טיפול פומי. לאחר שחל שיפור, שוב הרגשתי תחושת חולשה כפי שתואר לעיל, ובהנחיית רופאת המשפחה קיבלתי זריקה נוספת. לא חל שינוי דרמטי. בדרך כלל אחרי נטילת הזריקה אני מרגיש מעין זרם חמים וקל בשריר החלש.
    אני נתון בלחץ בעבודה אך לא משהו חריג בעת האחרונה להערכת ולא חוויתי תחושות כאלה בעבר.
    אשמח לשמוע את דעתך.
    תודה וחג שמח.

יוסי
    משתתף

אני בן 32

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אם אכן מקור תחושותיך קשור לרמת ה- B12 הנמוכה, אז לוקח זמן עד שהתחושות חולפות. יתכן גם שללחץ שאתה נמצא בו גם תרומה לתחושות שלך. אני מבין שנבדקת על ידי נוירולוג בכיר שלא מצא בעיה נוירולוגית, כך שיתכן שייקח זמן מה עד שמצבך ישתפר. במידה והתלונות ימשיכו, תפנה שוב לנוירולוג.
    בברכה
    ד,ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.