מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #25621
  משה
  משתתף

  שלום דוקטור

  האמת שאני די אובד עצות ואני ככה מנסה לגשש ולהגיע לרופא שיושיע אותי.

  אני בחור בן 29, אב לשניים, רוב חיי עסקתי בספורט (כדורגל בעיקר וחדר כושר), בשנים האחרונות אני פחות בפעילות, העבודה שלי היא עבודה משרדית מול מחשב.

  בשנים האחרונות, לא יודע מתי בדיוק, התחילה לי סוג של עייפות/תשישות כרונית בעיקר ברגליים . בידיים זה מתבטא בחוסר יכולת לגייס כוח, אני יכול להרים משקולות למשל אבל לצורך העניין כשאני סוחט סמרטוט היד שלי מתעייפת אחרי 2 שניות, אני מרגיש שאני לא מצליח לגייס עוד כוח.
  אבל הבעיה העקרית שלי היא ברגליים, איכות החיים שלי נמצאת בריצפה, הרגליים שלי בערך מהחלק האמצעי של הירך ומטה עייפות ותשושות בצורה כרונית. אני חי כל היום בהרגשה כמו אחרי סוף יום עמוס או ריצה של כמה קילומטרים. הרגליים שלי תשושות. אני לא מסוגל לשחק עם הילדים מכיוון שאני כל כמה דקות מחפש מקום לשבת. אני קם בבוקר אחרי שינה והרגליים שלי ממש כבדות כאילו חזרתי מריצה ארוכה. איכות החיים שלי ממש נפגעה, בגיל 29 אני חיי כמו בן 90.

  רופא המשפחה שלח אותי לבדיקות דם מקיפות ולEMG, הכל יצא תקין.

  אשמח להכוונה, ייעוץ או כל דבר אחר שיסייע לי ואני מוכן לשלם כל סכום שנדרש תמורת זה כי באמת אני לא יכול להמשיך ככה.

  תודה רבה וחג שמח.

  #25627
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום,
  בד"כ במחלות נוירולוגיות מתפתחת חולשת שרירים ואז אין יכולת לבצע פעילויות שהיית מסוגל לבצע בעבר. אצלך זה נשמע יותר כמו עייפות או תשישות. יתכן שמדובר בתסמונת כמו פיברומיאלגיה. תנסה אולי להתייעץ גם עם ראומטולוג.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.